У Рівному п'яний молодик знущався над матір'ю

У Рівному п'яний молодик знущався над матір'ю
0
У Рівному п'яний молодик знущався над матір'ю

Військовослужбовці військової частини 3055 2 Галицької бригади Національної гвардії України спільно з патрульною поліцією вилучили боєприпаси у 22-річного рівнянина на Басовому Куті. На допомогу патрульних та нацгвардійців, які спільно несли чергування з
охорони громадського порядку, викликав дільничний поліції. Йому повідомили про сімейний дебош у квартирі на вулиці Малорівненська в районі Басового Кута, де разом з матір’ю проживає рівнянин Олег Г., 1996 р.н.

Виїхавши на місце події, нацгвардійці та поліцейські застали таку картину: син в стані алкогольного сп’яніння, погрожуючи матері ножем, плював на підлогу та змушував її злизувати. Побачивши правоохоронців, молодий чоловік кинувся на них з ножем. Його знешкодили.

Під час затримання, увагу одного з правоохоронців привернув портфель чорно-білого кольору з візерунком, який лежав на підлозі. Відкривши його, виявили боєприпаси – 20 патронів до автомата калібру 7,62. Ніяких інших підозрілих слідів чи предметів у квартирі виявлено не було.

За даним фактом правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження за ст. 263 Кримінального Кодексу України «Незаконне поводження з вогнепальною зброєю, бойовими припасами і вибуховими речовинами».

Офіцер групи інформації і комунікації
                        молодший лейтенант                                                    Аліна Новікова

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
У Рівному під колесами авто травмувалася 10-річна дівчинка
0
Читати далі
Понад 160 безпілотників за два дні. МАГАТЕ зафіксувало різке зростання активності дронів біля українських АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть депутата за недостовірні відомості у декларації на майже 2,5 мільйона гривень
0
Читати далі
Через необережне поводження з бензином постраждали двоє жителів Рівненщини
0
Читати далі
Троє людей загинуло та попередньо шестеро травмувалися внаслідок ворожої атаки
0
Читати далі
Мешканці Рівненщини із початку місяця перерахували шахраям понад 1,5 мільйона гривень
0
Читати далі
На Рівненщині викрили угруповання, яке допомагало військовим тікати зі служби
0
Читати далі
На Рівненщині затримали лікаря, який сприяв в ухилення від мобілізації
0
Читати далі
У Сарнах внаслідок ДТП загинув неповнолітній скутерист
0
Читати далі