Журналістка не розуміє чому рівненським депутатам смішно

Журналістка не розуміє чому рівненським депутатам смішно
1
Журналістка не розуміє чому рівненським депутатам смішно

Те що ви читаєте зараз – не зовсім новина. Це скоріше емоція солідарності з колегою. На сесії різних рад (міської, районних, обласних) ніколи не розумів, як можна сміятись, коли мова йде про серйозні речі, про життєві проблеми людей. Не розумів, як міський голова дозволяє собі говорити до жінки, яка виступає на сесії: «ви наче мавпа, яка злізла з пальми». Не розумію реготу чиновників і депутатів, коли йдеться про серйозні для міста питання.

Як виявилось, не лише я цього не розумію. Про подібні емоції написала на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» й рівненська журналістка Інна Білецька.

«Ви знаєте, я нині просто шокована. Прийшли люди, яких виселяють з гуртожитка. Мер жартує. Голові адміністрації весело. Голові адміністрації. Смішно. Коли говорять про день здоров'я і донорство, половині депутатів і голові адміністрації знову смішно. Панове депутати, ваше відчуття, що ви вхопили Бога за бороду, дуже тимчасове». – написала Інна Білецька на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

1
Політика # Рівненська міська рада # Інна Білецька
Найцікавіші матеріали
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі
У Рівному з липня за воду доведеться платити більш ніж удвічі більше
0
Читати далі
На Рівненщині протягом вихідних у ДТП за участі мотоциклістів травмувалися 3 людей
0
Читати далі
Жителя Березнівщини за смертельне поранення знайомого взято під варту
0
Читати далі
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі
Зміцнення українською владою позицій в країнах Балтії і Північної Європи: наближення України до ЄС
0
Читати далі
Запровадження платних доріг в Україні неминуче
0
Читати далі
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі