Звільнився заступник міського голови Рівного

Звільнився заступник міського голови Рівного
0
Звільнився заступник міського голови Рівного

Заступник міського голови Рівного Олег Піщанський написав заяву на звільнення. За словами керівниці пресслужби міськради Оксана Власюк, зробив це у зв'язку з сімейними обставинами.

Нагадаємо, у Рівненській міській раді Олег Піщанський курував питання будівництва та архітектури. Після призначення у грудні 2020-го у своєму інтерв'ю  він ділився планами щодо оновлення Генерального плану Рівненської тергромади та призначення головного архітектора. Отримати коментар Олега Піщанського нам не вдалося, зв'язок з абонентом був відсутній.

Як повідомляють "Рівненські новини", звільнення пов'язане з переїздом чиновника до Сполучених Штатів. А зранку 31 травня у його Facebook з'явився допис із підписом: "Кохання долає кордони!", де він використав прапорці України та США.

Хто тепер виконуватиме функції Олега Піщанського, речниця міськради пообіцяла повідомити згодом. Піщанський – перший із нових заступників мера після зміни влади, який звільнився із посади.

За матеріалами: Суспільне

0
Політика
Найцікавіші матеріали
На Володимиреччині внаслідок ДТП загинув мотоцикліст
0
Читати далі
На Острожчині у ДТП загинув пасажир та двоє осіб травмовано
0
Читати далі
Рівнянин виготовляв та збував метамфетамін
0
Читати далі
У Рівному зібрали 50 мільйонів на потреби військових та дітей
0
Читати далі
Масована ворожа атака Рівненщини: на місцях події працюють правоохоронці
0
Читати далі
На Рівненщині викрили підприємця на отриманні хабаря
0
Читати далі
У Дубно під колесами кросовера загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами фургона загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівному водій збив на пішоході жінку та дитину, після чого втік
0
Читати далі