Бійці Рівненщини здобули 11 медалей Чемпіонату Світу з козацького двобою

0
  • Бійці Рівненщини здобули 11 медалей Чемпіонату Світу з козацького двобою

Вихідними у Харкові відбувся Чемпіонат Світу з козацького двобою. Всього на турнір з'їхалося майже тисяча спортсменів із 12 країн світу (Україна, Азербайджан, Іспанія, Білорусь, Киргізія, Таджикістан, Грузія, Туркменістан, Іордания, Марокко, Узбекистан, Туреччина).

Рівненщину на змаганнях представляли спортсмени СК "Скіф" (Рівне) та СК "Патріот" (Березне).

За підсумком змагань наші бійці показали дуже достойні результати.

Андрій Хохлов (СК "Скіф") у розділі "борня 3" (ММА light) виборов золото та у "герць 3" (ММА elit) здобув срібло турніру. Його одноклубник Микола Кондратюк здобув золото у "греплінгу" і бронзову медаль у "герць 3" (ММА elit). Ще один рівнянин Костянтин Степанюк виграв срібло у розділі "греплінг" та бронзу у "борня 3" (ММА light).

Відзначились і березнівчани. Так, Дмитро Власюк у категорії "борня 3" (саньда) виграв золото. Олександр Добродій у "борня 2" (саньда) став першим та у "борні 3" (ММА light) здобув срібло. Також Владислав Драганчук у борні 3 (ММА light) піднявся на першу сходинку п'єдесталу. Також із золотом у розділі "борня 3" (саньда) додому повернулася Катерина Гайдук.

Готували спортсменів до змагань тренери Богдан Романович (СК "Скіф" Рівне) та Олександр Зайченко (СК "Патріот).

0
Спорт # Локомотив Харків # Богдан Романович # СК Скіф # козацький двобій # СК Патріот
7 липня смт Гоща вже вдруге прийматиме професійний турнір зі змішаних єдиноборств "Битва на Горині-2".
1
3402
На Рівненщину повертається професійний ММА-турнір "Битва на Горині"
7 липня смт Гоща вже вдруге прийматиме професійний турнір зі змішних єдиноборств "Битва на Горині-2".
0
2863
З перемоги розпочав кар'єру професійний рівненський боєць ММА
Рівненський боєць із чеченським корінням Ахмет Дакаєв успішно виступив на Міжнародному професійногму турнірі зі змішаних єдиноборств.
0
3748
Рівнянин Андрій Хохлов яскраво переміг у Німеччині
Рівненський боєць зі змішаних єдиноборств ММА Андрій Хохлов (СК "Скіф", Рівне) здобув чергову перемогу у своїй кар'єрі.
0
1794
Самбісти Рівненщини "взяли" медалі Чемпіонату України
13-14 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з бойового самбо серед дітей 2003-2008роки народження.