Вікторія Мамотюк
0
15186
Рівняни здобули два золота у Польщі
У польському місті Бельсько - Бяла відбулись традиційні змагання з легкої атлетики "Beskidianatletic". У турнірі взяли участь близько 1000 учасників з восьми країн (Польша, Сербія, Італія, Білорусь, Литва, Чехія, Словачинна, Україна).
Віктор Самчук
0
222
У Рівному пройшла акція з зафарбовування реклами наркотиків (ФОТО)
Олена Діденко
0
1019
Костопільчанин став чемпіоном України
З 7 по 10 червня 2019 року в м.Черкаси проходив Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед спортсменів віком до 23 років.
0
1145
У тролейбусах Рівного подорожчає проїзд
0
2151
На Рівненщині новий чемпіон області з баскетболу
До “Фіналу чотирьох” Чемпіонату області з баскетболу серед чоловічих команд потрапили переможці зональних змагань. “Північ” представляв сарненський БК “Олімп”, “Південь” – БК “Радивилів”, а “Центр” діючий Чемпіон області, переможець Аматорської баскетболь
1275
На Рівненщині розшукали крадений "Range Rover"
0
1181
39
Рівненські гімнастки вперше в історії здобули командні медалі Чемпіонату України (ФОТО)
Рівненські гімнасти знову мають історичне досягнення. Вперше за вувесь час наші спортсменки завоювали медалі Чемпіонату України.