БК “Рівне” достроково третій у фінальній частині Чемпіонату України

0
320
0

За тур до завершення групового етапу фінальної частини Вищої ліги Чемпіонату України, визначились всі учасники плей-офф, а також остаточно розподілені місця в підсумковій турнірній таблиці цього етапу змагань.

Усім командам залишилося зіграти ще по два матчі, але після ігор передостаннього туру стало відомо, що з першого місця до півфіналу виходить СК “Прометей”, з другого – БК “Тернопіль”, з третього – БК “Рівне” і з четвертого – БК “Хімік-2”.

До ігор з СК “Прометей” у рівнян ще були шанси піднятися на сходинку вище та в півфіналах мати перевагу свого поля, але, для цього необхідно було обігрувати фаворита, і сподіватися, що БК “Тернопіль” невдало зіграти вдома з БК “Кривий Ріг”.

Криворіжці якраз не підвели, здобувши в першому матчі перемогу в овертаймі 108:106. А от рівняни за шаленої підтримки трибун, так і не змогли воратися з суперником. Гості як захопили лідерство в рахунку на початку гри, так його і не віддали до фінальної сирени. В підсумку поразка рівнян 69:92. Найрезультативнішим в БК “Рівне” в цій грі став Ілля Нємцу – 15 очок, Олександр Шепелев – 13 та Назарій Кісільчук – 11.

Наступного дня тернополяни сповна поквиталися з суперником 105:75. У рівнян завдання залишилось незмінним – обіграти “Прометей”. І від початку матчу це навіть почало вдаватися. 24:19 після першої чверті. До перерви гості скоротили відставання, і зуміли вийти вперед 44:42, але на майданчику точилася досить рівна та запекла боротьба, тож головні події в грі очікувались в заключній половині. В третій десятихвилинці на табло були “гойдалки”, але за останні три хвилини гості зробили ривок 6:0 і пішли на останню перерву з перевагою в сім пунктів 64:57. А от на четверту чверть рівнян не вистачило. Гості доволі швидко оформили десятиочкову перевагу і ближче суперників не підпускали. Цим підтвердивши свій статус лідера та фаворита цьогорічного чемпіонату, здобувши перемогу 87:72. Найрезультативнішим у рівнян став Євген Коровяков 17 очок та 8 підборів, у Назарія Кісільчука – 14 очок у Валерія Анісімова – 11 та 7 підборів.

Командам залишилося зіграти ще по дві гри, і незважаючи на те, що між кожним із суперників, починаючи з другого місця, і закінчуючи п’ятим відставання вимірюється саме двома поразками, заключні ігри не внесуть змін в підсумкове становище команд, адже за особистими зустрічами БК “Тернопіль” має перевагу над БК “Рівне”, БК “Рівне” над БК “Хімік-2”, а БК “Хімік-2” над БК “Кривий Ріг”.

Тож, у півфінальній серії до двох перемог БК “Рівне” зіграє з БК “Тернопіль”. Перший матч цих команд відбудеться у Рівному 16 травня та розпочнеться о 19:00.

0
Спорт # БК РІвне
Чоловіча команда Баскетбольного клубу “Рівне” забезпечила собі щонайменше срібні медалі Чемпіонату України у Вищій лізі та стала першим фіналістом змагань.
0
240
БК "Рівне" переміг вдома у першому півфіналі Чемпіонату України (ФОТО)
У чемпіонаті України серед команд Вищої ліги в чоловіків стартували матчі плей-оф.
0
147
БК "Рівне" на виїзді обмінявся перемогами із "Кривим Рогом"
Чоловіча команда БК "Рівне" завершила фінальну частину вищої ліги Чемпіонату України. На виїзді наші хлопці зійшлися із БК "Кривий Ріг".
0
208
БК "Рівне" прийматиме фаворита Чемпіонату України
Баскетбольний клуб “Прометей” з Кам’янського є абсолютним фаворитом Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу. Свій статус команда підтверджує і результатами. Впевнено відігравши перший етап змагань 31 перемога у 32 матчах, кам’янці не здають позицій і н
0
224
БК "Рівне" везе поразку і перемогу з Маріуполя
Чоловіча команда БК "Рівне" продовжує боротьбьу за місце в четвірці для виходу в плей-офф Вищої баскетбольної ліги.
0
283
Жіноча команда БК "Рівне" програла чвертьфінальну серію баскетбольної Суперліги
19 квітня у жіночій баскетбольній Суперлізі відбулися другі матчі чвертьфінальних серій до двох перемог. Наш БК "Рівне" грав другий матч проти "Чайки" у Бердянську.