БК "Рівне" переміг вдома у першому півфіналі Чемпіонату України (ФОТО)

БК
0
  • БК "Рівне" переміг вдома у першому півфіналі Чемпіонату України (ФОТО)

У чемпіонаті України серед команд Вищої ліги в чоловіків стартували матчі плей-оф.

Вчора, 16 травня БК "Рівне" переміг вдома у першому поєдинку 1/2 фіналу БК "Тернопіль" - 76:64.

У першій половині на майданчику йшла рівна боротьба. Перевага рівнян стала позначатися з другої половини.

У БК "Рівне" найрезультативніше зіграли Назарій Кісільчук (16 очок) та Тарас Шанюк (15).

Наступний матч серії до двох перемог суперники зіграють 19 травня в Тернополі.

Інформаційна служба ФБУ

Фото - Роман Цупрук

0
Спорт # Чемпіонат України # БК РІвне # Вища ліга баскетбол # плей офф
1904
Млинів прийме Чемпіонат України із призовим фондом 20 000 гривень
З 2-го по 4-е серпня Млинів прийматиме тур Чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків. Цього разу тур 4. Матчі пройдуть на стадіоні «Колос».
0
1354
Гравці БК "Рівне" перемогли на "LVIV 3x3 Fest"
27 липня у Львові в рамках фестивалю "LVIV 3x3 Fest" відбулися відбіркові змагання чемпіонату України УСЛ 3х3 серед команд чоловіків та жінок. Чемпіонат проходить під егідою ФБУ.
0
1761
Рівнянка в топі кращих гравців на Чемпіонаті Європи
Гравчиня національної збірної України та захисниця БК "Рівне" Влада Кіба - краща після стартовго дня Чемпіонату Європи (дивізіон В) у Скоп'є, Македонія одразу у двох категоріях!
0
1296
Рівнянки в складі збірної вдало стартували на Чемпіонаті Європи
Жіноча збірна команда України з баскетболу U18 вдало стартувала на Чемпіонаті Європи у Скоп'є, Македонія. Українські дівчата без проблем розібралися зі своїми однолітками з Люксембургу - 58:41.
0
1640
Срібло і бронзу здобули рівнянки на Домашньому Чемпіонаті України
Волейболістки із Чорноморська Одеської області перемогли в першому етапі Чемпіонату України з пляжного волейболу в Рівному. У першій партії учасниці демонстрували рівну гру, а от у другій наші дівчата стали відставати. Зрештою, перемогли дівчата з Чорномо
0
Вентиляційні системи: яке їхнє значення для житлових помешкань та з якого обладнання складаються