БК "Рівне" переміг вдома у першому півфіналі Чемпіонату України (ФОТО)

0
424
0
  • БК "Рівне" переміг вдома у першому півфіналі Чемпіонату України (ФОТО)

У чемпіонаті України серед команд Вищої ліги в чоловіків стартували матчі плей-оф.

Вчора, 16 травня БК "Рівне" переміг вдома у першому поєдинку 1/2 фіналу БК "Тернопіль" - 76:64.

У першій половині на майданчику йшла рівна боротьба. Перевага рівнян стала позначатися з другої половини.

У БК "Рівне" найрезультативніше зіграли Назарій Кісільчук (16 очок) та Тарас Шанюк (15).

Наступний матч серії до двох перемог суперники зіграють 19 травня в Тернополі.

Інформаційна служба ФБУ

Фото - Роман Цупрук

0
Спорт # Чемпіонат України # БК РІвне # Вища ліга баскетбол # плей офф
Гравчиня національної збірної України та захисниця БК "Рівне" Влада Кіба - краща після стартовго дня Чемпіонату Європи (дивізіон В) у Скоп'є, Македонія одразу у двох категоріях!
0
195
Рівнянки в складі збірної вдало стартували на Чемпіонаті Європи
Жіноча збірна команда України з баскетболу U18 вдало стартувала на Чемпіонаті Європи у Скоп'є, Македонія. Українські дівчата без проблем розібралися зі своїми однолітками з Люксембургу - 58:41.
0
392
Срібло і бронзу здобули рівнянки на Домашньому Чемпіонаті України
Волейболістки із Чорноморська Одеської області перемогли в першому етапі Чемпіонату України з пляжного волейболу в Рівному. У першій партії учасниці демонстрували рівну гру, а от у другій наші дівчата стали відставати. Зрештою, перемогли дівчата з Чорномо
0
189
У Рівному відбудеться баскетбольний турнір серед сімей
Баскетбольний клуб “Рівне” запрошує усіх шанувальників нашої улюбленої гри разом провести час та взяти участь в турнірі з Баскетболу 3х3 серед молодих сімей. Змагання відбудуться на новозбудованому супер-майданчику у Парку імені Тараса Шевченка у неділю 3
0
258
Рівненькі легкоатлети можуть поїхати на Чемпіонат Європи
В Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Ці змагання були відбіркові до чемпіонату Європи серед молоді, який пройде 11-14 липня у місті Євле (Швеція).
0
1409
ФК “Малинськ” став бронзовим призером Чемпіонату України серед аматорів
За сумою двох поєдинків ФК “Малинськ” лише у серії одинадцятиметрових поступився чинному чемпіону Ураїни – “Вікторії” з Миколаївки.
0
50
У Сарнах через зсув піску загинула дитина (ФОТО)
0
39
У Рівному знайшли ще одне сховище отрутохімікатів
0
56
Рівненський "Верес" підписав вісьмох новачків
Контракти з народним клубом "Верес" сьогодні офіційно уклали вісім футболістів. У новому сезоні у складі рівнян виступатимуть оборонці Ігор Солдат та Сергій Чеботаєв, півзахисники Юрій Соломка, Віталій Тимофієнко, Сергій Любчак, Євген Морозенко і Віталій