БК "Рівне" переміг вдома у першому півфіналі Чемпіонату України (ФОТО)

0
240
0
  • БК "Рівне" переміг вдома у першому півфіналі Чемпіонату України (ФОТО)

У чемпіонаті України серед команд Вищої ліги в чоловіків стартували матчі плей-оф.

Вчора, 16 травня БК "Рівне" переміг вдома у першому поєдинку 1/2 фіналу БК "Тернопіль" - 76:64.

У першій половині на майданчику йшла рівна боротьба. Перевага рівнян стала позначатися з другої половини.

У БК "Рівне" найрезультативніше зіграли Назарій Кісільчук (16 очок) та Тарас Шанюк (15).

Наступний матч серії до двох перемог суперники зіграють 19 травня в Тернополі.

Інформаційна служба ФБУ

Фото - Роман Цупрук

0
Спорт # Чемпіонат України # БК РІвне # Вища ліга баскетбол # плей офф
Чоловіча команда Баскетбольного клубу “Рівне” забезпечила собі щонайменше срібні медалі Чемпіонату України у Вищій лізі та стала першим фіналістом змагань.
0
177
Важкоатлет з Рівненщини став чемпіоном України
Здолбунівчанин Сергій Смочек виборов золото на чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років, який проходить у м. Чорноморськ з 13 по 18 травня.
0
148
Рівненський лучник третій на Чемпіонаті України
З 14 по 17 травня 2019 року в місті Городок Львівської області відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.
0
209
Рівнянки здобули медалі на Чемпіонаті України з важкої атлетики (ФОТО)
У Чорноморську триває Чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років.
0
1062
У рівненських гімнасток чергове історичне досягнення на Чемпіонаті України
Гімнастки Рівненщини знову встановили історичний рекорд. Власне, дівчата порадували вболівальників новини досягненнями.
0
147
БК "Рівне" на виїзді обмінявся перемогами із "Кривим Рогом"
Чоловіча команда БК "Рівне" завершила фінальну частину вищої ліги Чемпіонату України. На виїзді наші хлопці зійшлися із БК "Кривий Ріг".