БК «Рівне» вдома двічі переміг львів'ян

0

Вихідними БК «Рівне» вдома приймав «Львівську політехніку» в рамках Вищої баскетбольної ліги України.

Надрезультативна перша чверть від наших хлопців 38:19 стала запорукою перемоги та розгрому «Львівської політехніки» у першому матчі «Західноукраїнського баскетбольного дербі». Наступні 30 хвилин команди вже вирішували свої локальні завдання, розповідають у пресслужбі БК «Рівне».

Зокрема, львів'яни набрали найбільше очок в історії протистояння саме з БК «Рівне», перевершивши свої попередні досягнення на три пункти. Тренерський штаб рівнян дав можливість сповна проявити себе усім молодим гравцям, які були в заявці на грі, а самі баскетболісти порадували уболівальників сотнею – 103:72!

Тарас Шанюк – 21 очко, Василь Федорчук – 20, Євген Коровяков, Олександр Шепелев та Артем Ющик – по 13.

Повторна перемога чоловічої команди БК «Рівне» відбулась на наступний день. Цього разу матч не був таким простим, як суботній. Львів'яни опиралися дуже довго, і все-таки, рівненські баскетболісти довели свою перевагу, а матч до впевненої перемоги з рахунком 87:66. Можливість проявити себе отримали і молоді гравці БК РІВНЕ, і, якщо в суботу відбувся бенефіс Артема Ющика, то цього разу порадував уболівальників Ілля Озімковський, який за 11 хвилин набрав 8 очок, зробив 4 підбори та 2 блок-шоти.
А найрезультативнішим гравцем матчу став Євген Коровяков – 22 очки, Олександр Шепелев - 16 + 6 підборів, Дмитро Тимощук – 12 очок.