Борчиня з Рівненщини стала чемпіонкою Європи

0
814
0

Золоту медаль Чемпіонату Європи з вільної та греко-римської боротьби серед кадетів завоювала рокитнівчанка Юлія Лесковець.

На змаганнях, які вчора, 23 червня завершилися в італійському місті Фаенца, спортсменка виступала у ваговій категорії 61 кілограм. На шляху до фіналу Юлія Лесковець здолала представниць Литви, Хорватії та Франції, а у вирішальній сутичці з рахунком 2:1 перемогла росіянку.

Золота медаль представниці Рокитного дозволила збірній України посісти друге місце на чемпіонаті Європи у командному заліку.

Зазначимо, що Рівненщину в Італії представляли ще двоє спортсменів. Вихованець костопільського спортліцею Анатолій Котик став п’ятим у ваговій категорії 48 кілограмів, а Віталій Кулакевич з Рокитного – восьмим у ваговій категорії 55 кілограмів.

UA: Рівне

0
Спорт # Чемпіонат Європи # боротьба Рівненщина
Рівненські кікбоксери здобули золото і дві бронзи Чемпіонату Європи (ФОТО)
Рівненські кікбоксери завершили виступи на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу WAKO.
1
469
Рівнянки поїхали на Чемпіонат Європи
13 серпня жіноча збірна України U-16 вирушила до Софії. З 15 по 24 серпня у столиці Болгарії відбудеться Чемпіонат Європи (U-16, жінки, Дивізіон В).
0
239
Рівненські бейболісти повертаються з Чемпіонату Європи (ФОТО)
З 07 по 11 серпня в чеські Празі проходив фінал чемпіонату Європи з бейсболу серед молодіжних команд U-23.
0
289
Рівненські бейсболісти їдуть на Чемпіонат Європи
З 25 липня по 05 серпня у Кропивницькому відбувся навчально - тренувальний збір з бейсболу з підготовки до фіналу Чемпіонату Європи серед молодіжних команд U-23.
0
612
Рівнянки п'яті на Чемпіонаті Європи (ФОТО)
Кадетська збірна команда України з софтболу, дівчата U-16, посіла п'яте місце на Х Чемпіонаті Європи, який проходив у м. Загреб, Хорватія
0
257
Рівнянки на Чемпіонаті Європи вперто продожують боротьбу за перемогу
30 липня кадетська збірна команда України U-16 з софтболу перемогла 16:1 збірну команду Хорватії на Чемпіонаті Європи.