Борчиня з Рівненщини стала чемпіонкою Європи

0
692
0

Золоту медаль Чемпіонату Європи з вільної та греко-римської боротьби серед кадетів завоювала рокитнівчанка Юлія Лесковець.

На змаганнях, які вчора, 23 червня завершилися в італійському місті Фаенца, спортсменка виступала у ваговій категорії 61 кілограм. На шляху до фіналу Юлія Лесковець здолала представниць Литви, Хорватії та Франції, а у вирішальній сутичці з рахунком 2:1 перемогла росіянку.

Золота медаль представниці Рокитного дозволила збірній України посісти друге місце на чемпіонаті Європи у командному заліку.

Зазначимо, що Рівненщину в Італії представляли ще двоє спортсменів. Вихованець костопільського спортліцею Анатолій Котик став п’ятим у ваговій категорії 48 кілограмів, а Віталій Кулакевич з Рокитного – восьмим у ваговій категорії 55 кілограмів.

UA: Рівне

0
Спорт # Чемпіонат Європи # боротьба Рівненщина
Гравчиня національної збірної України та захисниця БК "Рівне" Влада Кіба - краща після стартовго дня Чемпіонату Європи (дивізіон В) у Скоп'є, Македонія одразу у двох категоріях!
0
205
Рівнянки в складі збірної вдало стартували на Чемпіонаті Європи
Жіноча збірна команда України з баскетболу U18 вдало стартувала на Чемпіонаті Європи у Скоп'є, Македонія. Українські дівчата без проблем розібралися зі своїми однолітками з Люксембургу - 58:41.
0
182
Рівненські легкоатлети їдуть на Чемпіонат Європи
Виконавчий комітет ФЛАУ затвержив склад збірної України, яка 11-14 липня в Євле (Швеція) візьме участь в молодіжному Чемпіонаті Європи з легкої атлетики.
0
326
Рівненські шашкісти на Чемпіонаті Європи з медалями
З 07 по 15 травня 2019 року у м. Фірлей (Польща) відбувся чемпіонат Європи з шашок-100 серед спортсменів з інвалідністю. У змаганнях взяли участь 72 спортсмена з 7 країн.
0
4505
Рівнянка перемогла на Чемпіонаті Європи з бодібілдингу (ФОТО)
Днями фінішував Чемпіонат Європи з бодібілдингу. Турнір приймало іспанське місто Санта-Сусанна.
1
826
1 травня у Рівному стартуватиме еліта світового спідвею
Таких змагань у Рівному не проводили вже понад 25 років. За складом учасників змагань, у Рівному пройде найсильніша відбірка до Челленджу Особистого Чемпіонату Європи SECіз чотирьох запланованих півфіналів.