Не бурштином єдиним: львівське підприємство хоче купити гектар землі поблизу Сарн на Рівненщині та виготовляти збірні дерев'яні котеджі

Не бурштином єдиним: львівське підприємство хоче купити гектар землі поблизу Сарн на Рівненщині та виготовляти збірні дерев'яні котеджі
0
2800
0
Не бурштином єдиним: львівське підприємство хоче купити гектар землі поблизу Сарн на Рівненщині та виготовляти збірні дерев'яні котеджі

ПП "Декор" просить купити гектар землі на Сарненщині. Підприємство з львівською реєстрацією звернулось з відповідним проектом рішення до депутатів Рівнеоблради. Ми поспілкувалися з керівником, аби ви знали про "ВСЕ", що планують робити на Рівненщині.

Гектар землі в селі Орлівка, що на Сарненщині примітили собі ПП "Декор". Ділянка знаходиться поблизу залізничних колій. Також поряд стара, ймовірно, військова будівля. Як повідомляє керівник підприємства Микола Віщик - вже ними придбана для виробництва. 

 

За словами власника підприємства, вони вироблятимуть будинки з клеєного брусу. Площа поряд з будівлею потрібна для технічної можливості розміщення необхідного устаткування, та виробничих процесів. 

 


Фото ділянки з Гугл мапс

 "Ми хочемо розвиватись і виготовляти дерев`яні будівлі. На виробництво для початку плануємо взяти щонайменше 10 працівників. Правда і теж це непросте завдання, адже люди не хочуть працювати, а їдуть у Польщу. Однак, я переконаний, що люди працюватимуть, та і зараз у нас вже є працівники з цього села. Наша фірма зареєстрована в Україні і ми сплачуємо усі відповідні податки. У селі зробимо дорогу, бо її нема, а продукцію ми плануємо продавати. Я відкритий для будь кого, завжди і вдень і вночі є на виробництві. Будь-хто може приїхати і я навіть готовий оплатити бензин, аби показати що нічого, що не відповідає задекларованій діяльності ми не робимо,- коментує власник Микола Віщик.

 

ПП "Декор" дійсно більше 20 років має основний вид діяльності пов`язаний з виробництвом меблів та іншою діяльності, що стосується обробки деревини. В мережі можна знайти послуги, які пропонує ПП:

— Проекти, архітектори, Засоби захисту деревини Церкви Профільований брус Клеєний брус Каркасні будинки Готелі, гостьові, кафе Бесідки, альтанки, мафи, Бані, сауни

 

 

На запитання, щодо можливості перереєстрації підприємства у селі - відповів, що не думав про таке, бо ніхто не цікавився, проте готовий розглянути таку можливість. Хоча запевняє, що вже допомагає мешканцям села у покращенні благоустрою. 

Чи погодять депутати відповідний проект рішення, щодо можливості продажу земельної ділянки, стане відомо вже на найближчій сесії Рівнеоблради. Проект рішення:

Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству «Декор» площею 1,0000 гектара (кадастровий номер 5625482500:19:004:0082) у власність шляхом викупу, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності, що обліковуються за управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації, на території Костянтинівської сільської ради Сарненського району.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 1,0000 гектара (кадастровий номер 5625482500:19:004:0082), що перебуває у категорії земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Костянтинівської сільської ради Сарненського району, з метою продажу її у власність приватному підприємству «Декор».

 

І на найгарячіше питання мешканців Рівненщини керівник підприємства відповів:

"Ніякого бурштину тут нема і ніхто не видобуває. Приїдьте і подивіться. Ми можем навіть замовити вам експертне дослідження. Ми бурштином взагалі не займаємось" - повідомив пан Микола

 

На фото будинок ПП "Декор" з сайту дерев`яні будинки України, дані з сайту youcontrol.com.ua, кадастрова карта України, Гугл мапс.

 

0
Політика Гроші # Декор # Микола Віщик
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
26
На території школи №13 у Рівному створять сучасний спортивний простір (ФОТО)
0
Читати далі
38
У Рівному відбулась панахида за загиблими воїнами (ФОТО)
0
Читати далі
36
Самогубство, отруєння та загибель: рівненські рятувальники відзвітували за тиждень
0
Читати далі
152
«Викрутився»: МАФ, який демонтували у парку Шевченка, знову на місці (ФОТО)
0
Читати далі
49
Рівненський плавець здобув срібло в Італії
Вихідними в італійському Неаполі відбувся другий етап Міжнародної ліги плавання. Вдало на змаганнях виступив і рівнянин Михайло Романчук.
0
Читати далі
204
На трасі поблизу Корця загорівся автомобіль (ВІДЕО)
0
Читати далі
43
Рівнянки зазнали поразки в Одесі
12 жовтня у рамках жіночої баскетбольної Суперліги,Жі БК "Рівне" зіграв виїзний матч в Одесі про тамтешнього "ІнтерХіма".
0
Читати далі
91
У Рівному стартував Pokrova Half Marathon (ФОТО)
0
Читати далі
61
Рівненський стерилізаційни центр отримає фінансову допомогу
0
Читати далі