Дівчата БК «Рівне» програли у виїзному матчі

0

Жіноча команда БК «Рівне» не змогла на виїзді обіграти діючого Чемпіона та володаря Кубку України «ДИНАМО-НПУ». Незважаючи на перемогу в четвертій чверті з рахунком 28:12, багато було втрачено в другій і третій десятихвилинці. В підсумку поразка 72:75.

Тетяна Гаврильчик - 20 очок, 15 підбирань, Анастасія Кучерьонок - 13 очок, Вікторія Шматова - 11 очок, Людмила Спиридонова
- 5 очок, 14 підборів.

Заключний матч у 2019 році жіноча БК «Рівне» проведе на власному паркеті 26 грудня о 19:00. У матчі-відповіді чвертьфіналу Кубку України прийматиме «КСЛІ КИЇВ-БАСКЕТ».