Дівчата БК "Рівне" здобули першу перемогу на турнірі у Львові (ФОТО)

0
705
0
  • Дівчата БК "Рівне" здобули першу перемогу на турнірі у Львові (ФОТО)

Жіноча команда БК "Рівне" у другий ігровий день передсезонного турніру у Львові обіграла господарок змагань, майбутніх суперниць рівнянок по жіночій Суперлізі, СБК "ЛЬВІВ" з рахунком 60:52.

Вирішальною в грі стала третя чверть, в якій рівнянки обіграли суперниць з рахунком 20:8. Найрезультативнішою в нашій команді стала новачок Лариса Стадник - 20 очок, Вікторія Шматова додала ще 19 пунктів, у Тетяни Гаврильчик 9 очок + 10 підборів.

Нагадаємо, перший матч на турнірі у Львові проти срібного призера минулорічного Чемпіонату України, одеського "Інтерхіма" наші БК "Рівне" програв. Наші дівчата провалили старт гри, програвши перші десять хвилин з рахунком 6:20, але до їх честі, вони витримали удар, і зуміли вирівняти гру та навіть перемогти у заключних двох чвертях. У підсумку рівнянки поступилися 54:65.

У заключний ігровий день, у неділю 23 вересня, рівнянки зіграють проти столичної команди, представника вищої ліги БК "НУБІП УКРАЇНА".

0
Спорт # Суперліга баскетбол # Львів # БК РІвне # 2018 # турнір
Гравці БК "Рівне" перемогли на "LVIV 3x3 Fest"
27 липня у Львові в рамках фестивалю "LVIV 3x3 Fest" відбулися відбіркові змагання чемпіонату України УСЛ 3х3 серед команд чоловіків та жінок. Чемпіонат проходить під егідою ФБУ.
0
452
Рівнянка в топі кращих гравців на Чемпіонаті Європи
Гравчиня національної збірної України та захисниця БК "Рівне" Влада Кіба - краща після стартовго дня Чемпіонату Європи (дивізіон В) у Скоп'є, Македонія одразу у двох категоріях!
0
290
Рівнянки в складі збірної вдало стартували на Чемпіонаті Європи
Жіноча збірна команда України з баскетболу U18 вдало стартувала на Чемпіонаті Європи у Скоп'є, Македонія. Українські дівчата без проблем розібралися зі своїми однолітками з Люксембургу - 58:41.
0
253
У Рівному відбудеться баскетбольний турнір серед сімей
Баскетбольний клуб “Рівне” запрошує усіх шанувальників нашої улюбленої гри разом провести час та взяти участь в турнірі з Баскетболу 3х3 серед молодих сімей. Змагання відбудуться на новозбудованому супер-майданчику у Парку імені Тараса Шевченка у неділю 3
0
472
Гравчиня БК "Рівне" вийшла у Суперфінал Чемпіонату України з баскетболу 3х3
22 червня в Броварах відбувся один із відбіркових турнірів чемпіонату України УСЛ 3х3 "Street Sparta Champions".
0
654
Гравчині БК "Рівне" перемогли у Франції
Україна двома складами виступила на турнірі з баскетболу 3х3 Open Plus de Fécamp у французькому Фекані.
0
137
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
76
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.