Дубенчанин здобув бронзу Чемпіонату Світу

0

Нині в розпалі Чемпіонат Світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років. Змагання приймає румунський Пітешт.

На другий день Чемпіонату Світу у збірної України була перша медаль.

Бронзовими призерами в олімпійському виді – "каное-двійка, 1000" – стали Андрій Шкарнега із Дубна в парі із Сергієм Нагорним із Львова. Вони фінішували з результатом 3.51,476

Тренує нашого спортсмена Олександр Максимчук.

0
Спорт # Чемпіонат Світу # Румунія # каное гребля
Рівненський борець греко-римського стилю Владислав Кравченко нині активно готується до виступу на Чемпіонаті Світу.
0
5057
Рівнянин Олексій Хахльов-молодший - чемпіон Світу з футболу
5 червня, в польському Лодзі, у фінальному матчі чемпіонату світу до 20 років зустрілися збірні України і Південної Кореї.
0
2258
Бійці з Рівненщини перемогли на Чемпіонаті Світу з хортингу
Фінішував четвертий Чемпіонат Світу з хортингу. Спортивну першість приймав Кіпр.
0
3017
Легкоатлетка з Рівненщини здобула золото в Румунії
Чергову перемогу здобула легкоатлетка з Костопільщини. Світлана Жульжик здобула перемогу на Міжнародній матчевій зустрічі Кіпр-Румунія-Ізраїль-Україна.
0
1412
Рівненська фрістайлістка з першої спроби вийшла у фінал Чемпіонату Світу
Рівнянка Ольга Полюк з першої спроби в кваліфікації вийшла у фінал Чемпіонату Світу.
0
1586
Рівняни вибороли дві медалі на Чемпіонаті Світу з дзюдо
Рівненські спортсмени вибороли дві медалі на Чемпіонаті Світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору в м. Одівелас (Португалія).