Рівнянин Олексій Хахльов-молодший - чемпіон Світу з футболу

0
3266
0
  • Рівнянин Олексій Хахльов-молодший - чемпіон Світу з футболу

5 червня, в польському Лодзі, у фінальному матчі Чемпіонату Світу до 20 років зустрілися збірні України і Південної Кореї.

Фінальний свисток арбітра сповістив про перемогу збірної України.

Україна (U-20) – Південна Корея (U-20) _3:1 (1:1)

Для рівненського футболу ця подія примітна тим, що син Олексія Хахльова, керівника обласної федерації футболу та НК "Верес" - Олексій Хахльов-молодший на позиції півзахисника в складі збірної України здобув престижний трофей.

0
Спорт # збірна України з футболу # Олексій Хахльов # Чемпіонат Світу
Жіноча збірна команда України з баскетболу U18 вдало стартувала на Чемпіонаті Європи у Скоп'є, Македонія. Українські дівчата без проблем розібралися зі своїми однолітками з Люксембургу - 58:41.
0
217
Рівнянки в складі збірної стартують на Чемпіонаті Європи
Жіноча збірна України U-18 вже сьогодні стартує на чемпіонаті Європи (Дивізіон В), що проходитиме у Скоп’є, Македонія з 5 по 14 липня.
0
793
Хахльов: "Перед чемпіонатом ніхто не думав, що ми навіть вийдемо у фінал"
Півзахисник збірної України U-20 Олексій Хахльов розповів про свої емоції після перемоги на молодіжному чемпіонаті світу в Польщі. Футболіст відмітив, що перед світовою першістю головним завдання команди було потрапити в 1/8 фіналу.
0
2474
Олексій Хахльов хоче отримати 50 тисяч моральної шкоди за коментар у фейсбуці
0
597
Бійці з Рівненщини перемогли на Чемпіонаті Світу з хортингу
Фінішував четвертий Чемпіонат Світу з хортингу. Спортивну першість приймав Кіпр.
0
3220
Хахльов може подати до суду за "продаж" рівненського "Вереса"
У рівненському футболі ніколи не буває сумно. Назріває черговий скандал. І що цікаво, частково це завдяки останнім дня передвиборчої гонки.