Грабіжник з Гощанського району проведе у колонії найближих 4 роки

Грабіжник з Гощанського району проведе у колонії найближих 4 роки
0
445
0
Грабіжник з Гощанського району проведе у колонії найближих 4 роки

Гощанським відділом Здолбунівської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у суді стосовно 40-річного жителя с. Воронів Гощанського району, який вчинив кримінальні правопорушення передбачені ст. 125, 186 КК України (умисне нанесення легких тілесних ушкоджень і грабіж).
Чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності, проте на шлях виправлення не став та під час іспитового строку вчиняв нові злочини, а саме пограбував неповнолітнього жителя сусіднього села, відібравши у нього мобільний телефон та задав йому легкі тілесні ушкодження.
Апеляційним судом Рівненської області визначено підсудність даного кримінального провадження за Корецьким районним судом.
З урахуванням позиції прокуратури, вироком суду від 8 лютого 2019 року вказаного громадянина визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень та призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 4 роки і 1 місяць.
Даний вирок суду законної сили ще не набрав. Про це повідомляє прокурор Гощанського відділу Здолбунівської місцевої прокуратури Ірина Волкова.

0
Кримінал # вирок суду # грабіжник # Гоща
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: