Кращі шахісти Рівненщини пробились у фінал Чемпіонату області
В Рівному відбувся півфінал чемпіонату області 2019 року.
На Рівненщині затримали сільського голову на хабарі - стало відомим його прізвище
0
14911
Перший весняний матч рівненський "Верес" проведе 6-го квітня
Футбольна весна на Рівненщині розпочнеться пізніше, ніж було заплановано раніше. Причина - вибори Президента України. Рада Ліг Професійної футбольної ліги вже затвердила новий графік проведення змагань на весняну частину сезону.
Дві гравчині БК “Рівне” серед кращих у жіночій Суперлізі
Гравчині БК “Рівне” Тетятна Гаврильчик та Анастасія Кучерьонок відзначені тренерами та Федерацією Баскетболу України. Вони обидві потрапили до символічної збірної ігрового тижня жіночої Суперліги, яку традиційно визначають методом голосування серед тренер
0
379
Рівненський суд засудив екс-начальника відділення однієї з виправних установ, який одержав неправомірну вигоду від засудженого
0
399
Чи справді скандальну банду "Федора" у Рівному затримали лише після втручання Президента?
vse.rv.ua
0
2887
Гімнастки Рівненщини "порвали" Польщу (ФОТО)
Вихідними рівненські гімнастки СК "Золота осінь" змагалися на Міжнародному турнірі у Польщі.
0
5652
Оржівський "ОДЕК" водинадцяте здобув Кубок Рівненщини з футболу
Оржівський “ОДЕК” відстояв титул володаря Кубку Рівненської області і головний трофей цього турніру повернувся до клубного музею.
0
150
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
83
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.