Костопільський "Свиспан Горизонт" став головною сенсацією аматорського Чемпіонату України з футзалу [+ВІДЕО]

Костопільський
0

Неймовірним, по інакшому і не назвеш виступ костопільської команди "Свиспан Горизон" на фінальні частині аматорського Чемпіонату України з футзалу. Змагалися наші хлопці у Дніпрі. Про це пише спортивний сайт Рівненщини "ВСЕ про СПОРТ".

Щоб потрапити у аматорську битву грандів, костопільчани спочатку виграли цьогорічний Чемпіонат Рівненщини.

Власне у Дніпрі "Свиспан Горизонт" стартував впевнено ще в груповому етапі.

Груповий турнір:

1 тур «Свиспан-Горизонт» – «ІВТ» (Сєвєродонецьк) – 0:0.

2 тур «Стелс» (Херсон) – «Свиспан-Горизонт» – 2:3.

3 тур «Сатурн» (Вапнярка) – «Свиспан-Горизонт» – 4:2 (1:2).

Ці результати дозволи футзалістам вийти в 1\4 фіналу турніру і якому вони впевнено перемогли 3-1 "Динамо ГУНП" із Хмельницького.

Впевнена хода костопільчан до фіналу по суті і наробило шуму, оскільки команда з Рівненщини була своєрідною темною конячкою.

Наступним серйозним випробуванням був півфінал. В ньому "Свиспан Горизон" не розглядався в якості фаворита, а якраз навпаки. Натомість "АРПІ" із Запоріжжя був таким. І дуже непростому матчі Костопіль сенсаційно вийшов у фінал Чемпіонату України перемігши суперника 2-1.

Вища ліга. Півфінал. «АРПІ» - «Свісспан-Горизонт» - 1:2

Голи:
 Почебут (10) – Степанюк (14), Улянчук (22)

Попередження: Степанюк (12), Улянчук (21)

У головному поєдинку Чемпіонату "Свиспан Горизонт" протистояв "Надії" із Хоріва. Тут удача була не на стороні костопільчан і вони поступилися 2-3.

Вища ліга. Фінал. «Надія» - «Свісспан-Горизонт» - 3:2

Голи: Тригубець (11), Данилюк (26), Шафранський – Степанюк (12), Данилюк (26 – автогол).

Попередження: Цимбаляк (7), Данилюк (18), Радько (28)

Відеоогляд фінального матчу Чемпіонату України з футзалу:

Після закінчення фінального матчу відбулась офіційна церемонія нагородження призерів Всеукраїнського фіналу АФЛУ та його кращих гравців. Найкращими були визнані:

Іван Борозенець («АРПІ») – кращий воротар;

Сергій Тригубець («Надія») – кращий бомбардир;

Дмитро Улянчук («Свісспан-Горизонт») – кращий гравець.

0
# Костопіль # футзал Рівне # Свиспан Горизон # Чемпіонат України з футзалу
1149
"Кардинал-Рівне" не побореться за медалі Lviv Open Cup
У заключному матчі групового етапу товариського турніру Lviv Open Cup наша футзальна команда «Кардинал-Рівне» поступилися сумському FoodCentre-СумДУ.
0
1403
"Кардинал-Рівне" на Lviv Open Cup стартував з поразки
У рамках товариського турніру Lviv Open Cup сьогодні команда Станіслава Гончаренка поступилася чемпіонат України.
0
1524
"Кардинал-Рівне" поступився у повторному матчі проти "Рекорда"
У повторній грі проти чемпіонів Польщі у Бєльсько-Бялій футзальний «Кардинал-Рівне» зазнав поразки - 2:5.
1
1550
"Кардинал-Рівне" обіграв чемпіонів Польщі
Сьогодні у стартовому поєдинку тренувального міні-збору "Кардинал-Рівне" у Бєльсько-Бялій обіграв діючих чемпіонів Польщі - BTS Rekord.
0
1396
"Кардинал-Рівне" їде на Lviv Open Cup
За два тижні, 28 серпня, у Львові стартує ювілейний десятий турнір Lviv Open Cup.