Легендарний рівненський баскетболіст провів урок

Легендарний рівненський баскетболіст провів урок
0
425
1
Легендарний рівненський баскетболіст провів урок

Президент Баскетбольного клубу “Рівне” Сергій Ліщук особисто долучився до уроків баскетболу, які вже стали традиційними для гравців та тренерів команди.

Разом з головним тренером Валерієм Жартуном, а також лідерками жіночої команди Вікторією Шматовою, Тетяною Гаврильчик та Катериною Кононенко, Сергій Ліщук не міг пропустити відвідини двадцятої школи Рівного. Адже вона для нього є рідною, саме там він провів свої учнівські роки, і саме в цьому спортзалі познайомився та робив перші кроки в опановуванні улюбленої гри, яка стала нероздільною з ним на все життя.

Вже традиційно урок баскетболу від БК “Рівне” зібрав повний аншлаг в спортзалі. Позайматися баскетболом з професіоналами випала можливість для учнів четвертих -восьмих класів. Розпочали традиційно з розминки, а потім школярі розділилися на чотири команди, кожною з яких керував гість з БК “Рівне”, і почалися справжні змагання. На паркеті справді було спекотно, в конкурсах та естафетах з елементами баскетболу діти дуже старалися, бо не хотіли підвести своїх “дорослих капітанів”.

Діти-учасники уроку баскетболу від БК “Рівне” розповідають, що знали, що гравці відвідують школи з такими акціями, і дуже чекали, коли нарешті і до них прийдуть гості. Як з’ясувалося, багато дітей цікавиться баскетболом, хтось навіть займається ним у секціях, знають хто такий Сергій Ліщук, і, що він вчився у їхній школі. Словосполучення БК “Рівне” для них також не нове, школярі часто ходять на матчі та вже мають своїх кумирів в команді, серед яких, безперечно Вікторія Шматова та Тетяна Гаврильчик. Тож, після “дзвінка на перерву”, школярі ще довго не відпускали гостей. Гравці, тренер та президент відповідали на безліч дитячих запитань. На пам’ять про урок баскетболу всі його учасники отримали в подарунок плакати з гравцями БК “Рівне”, але і на цьому все не закінчилось. “Що ж це за плакати, якщо на них нема автографів гравців, тренерів та президента команди?”. Тож, все прогнозовано перейшло в автограф та фотосесію.

Лідер жіночої команди БК “Рівне” Вікторія Шматова без іронії, відверто зізнається, що відвідини шкіл з уроками баскетболу для неї це справжнє свято та відпочинок, під час якого вона набирається натхнення та позитивних емоцій на довгий час, особливо їй приємно потім бачити знайомі дитячі обличчя у спортзалі на матчах БК “Рівне”. Саме тому, вона майже не пропускає подібні акції від клубу, і завжди, чи не найпершою проситься “в команду”. Сподівається, що такі акції від БК “Рівне” цілком можливо когось спонукають визначитися в своєму виборі на користь здорового способу життя, спорту та баскетболу.

Відзначимо, що подібні акції у школах для БК “Рівне” стають традиційними. Без перебільшення, усюди уроки баскетболу створюють справжній фурор не лише серед учнів навчального закладу, але й взагалі в місті. До БК “Рівне” надходять запрошення з інших шкіл, аби діти змогли ближче познайомитись зі спортсменами. У клубі планують обійти всі школи Рівного.

1
Спорт # Сергій Ліщук # БК РІвне
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Читайте також
471
Гравці БК "Рівне" перемогли на "LVIV 3x3 Fest"
27 липня у Львові в рамках фестивалю "LVIV 3x3 Fest" відбулися відбіркові змагання чемпіонату України УСЛ 3х3 серед команд чоловіків та жінок. Чемпіонат проходить під егідою ФБУ.
0
Читати далі
846
Рівнянка в топі кращих гравців на Чемпіонаті Європи
Гравчиня національної збірної України та захисниця БК "Рівне" Влада Кіба - краща після стартовго дня Чемпіонату Європи (дивізіон В) у Скоп'є, Македонія одразу у двох категоріях!
0
Читати далі
501
Рівнянки в складі збірної вдало стартували на Чемпіонаті Європи
Жіноча збірна команда України з баскетболу U18 вдало стартувала на Чемпіонаті Європи у Скоп'є, Македонія. Українські дівчата без проблем розібралися зі своїми однолітками з Люксембургу - 58:41.
0
Читати далі
441
У Рівному відбудеться баскетбольний турнір серед сімей
Баскетбольний клуб “Рівне” запрошує усіх шанувальників нашої улюбленої гри разом провести час та взяти участь в турнірі з Баскетболу 3х3 серед молодих сімей. Змагання відбудуться на новозбудованому супер-майданчику у Парку імені Тараса Шевченка у неділю 3
0
Читати далі
704
Гравчиня БК "Рівне" вийшла у Суперфінал Чемпіонату України з баскетболу 3х3
22 червня в Броварах відбувся один із відбіркових турнірів чемпіонату України УСЛ 3х3 "Street Sparta Champions".
0
Читати далі
959
Гравчині БК "Рівне" перемогли у Франції
Україна двома складами виступила на турнірі з баскетболу 3х3 Open Plus de Fécamp у французькому Фекані.
0
Читати далі