Легкоатлет з Рівненщини здобув срібло Чемпіонату України

0

У смт Олешки на Херсонщині фінішував Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу.

На дистанції 10 км, наш земляк родом із Костополя Дмитро Сірук виборов срібну нагороду.

Варто зазначити, що легкоатлет щойно повернувся з-за кордону. Відповідно кліматичні зміни далися взнаки і у нашого бігуна не переможне золото.

На Чемпіонаті України проходив відбір на Чемпіонат Світу, який відбудеться наприкінці березня. Другий результат Дмитру Сіруку на дозволив відібратися до збірної України.

Нагадаємо, що наш легкоатлет майстер спорту України та неодноразовий чемпіон та призер Чемпіонатів України на дистанції 10 км.

0
Спорт # Чемпіонат України # Рівне легка атлетика # смт Олешки # Дмитро Сірук
1904
Млинів прийме Чемпіонат України із призовим фондом 20 000 гривень
З 2-го по 4-е серпня Млинів прийматиме тур Чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків. Цього разу тур 4. Матчі пройдуть на стадіоні «Колос».
0
1640
Срібло і бронзу здобули рівнянки на Домашньому Чемпіонаті України
Волейболістки із Чорноморська Одеської області перемогли в першому етапі Чемпіонату України з пляжного волейболу в Рівному. У першій партії учасниці демонстрували рівну гру, а от у другій наші дівчата стали відставати. Зрештою, перемогли дівчата з Чорномо
0
1489
Рівненькі легкоатлети можуть поїхати на Чемпіонат Європи
В Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Ці змагання були відбіркові до чемпіонату Європи серед молоді, який пройде 11-14 липня у місті Євле (Швеція).
0
3073
ФК “Малинськ” став бронзовим призером Чемпіонату України серед аматорів
За сумою двох поєдинків ФК “Малинськ” лише у серії одинадцятиметрових поступився чинному чемпіону Ураїни – “Вікторії” з Миколаївки.
0
1509
У Рівному стартував Чемпіонат України з волейболу
Перший тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат до 16 років офіційно розпочався.