Лучники Рівненщини боротимуться за Гран-прі Європи

0

З 8 по 13 березня у Харкові пройшли Всеукраїнські змагання серед найсильніших лучників держави.

Цей турнір був відбірковим на участь в Гран-прі Европи.

В підсумку добре себе показали березнівські лучники. В категорії блочний лук третє місце здобув Олег Тимчаюк, 4-тим став Роман Гов'ядовський. Вони здобули право представляти Україну на Міжнародному рівні.

Також в категорії класичний лук (кадети) третє місце здобув Назар Кучковський. Він пройшов перший етап відбору.

0
Спорт # стрільба з лука РІвне # стрільба Березне # блочний лук # класичний лук # харків лук
З 14 по 17 травня 2019 року в місті Городок Львівської області відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.
0
1323
ФОТОФАКТ. Лучники Рівненщини стали чемпіонами України
Закінчився командний чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортивних шкіл. На змаганнях знову підтвердили свій клас лучники Рівненщини.
0
1752
Лучники Рівненщини на п'єдесталі "Київської весни" (ФОТО)
Березнівські лучники вдало виступили на Всеукраїнському турнірі "Київська весна". Всього на змаганнях за перемоги боролося всіх 130 учасників. Представлено було вісім областей та Київ.
0
1573
Лучники Рівненщини із золотом Чемпіонату України
У Львові триває Чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні. Збірна Рівненщини вже зуміла покласти в свою скарбничку нагороди.
0
1287
Лучники Рівненщини вдало виступили на Кубку України
У Львові фінішував Кубок України зі стрільби з лука у приміщеннях. Достойно себе на турнірі проявила збірна Рівненщини
0
1436
Лучники Рівненщини із бронзою престижного Міжнародного турніру (ФОТО)
З 10 по 15 вересня у Львові відбувався 3 Міжнародний турнір зі стрільби з лука "Золота осінь".