На Рівненщині поліція зірвала "джек-пот"

На Рівненщині поліція зірвала
0
На Рівненщині поліція зірвала "джек-пот"

На Рівненщині правоохоронці зірвали справжнє «комбо». Зупинивши рідкісне в наших краях  авто «Плимут», вони знайшли у ньому ще й кілограми бурштину та купу готівки, повідомляє прес-служба прокуратури у Рівненської області.

Вночі у Дубровицькому районі увагу правоохоронців на привернув  унікальний раритетний автомобіль марки «Плимут». У авто перебували скупники бурштину з Полтавської та Черкаської областей. У них поліція знайшла 10 кілограм бурштину та 25 тисяч Євро. Відомо, що бурштин вони  скупили у місцевих жителів.  Точну вартість сонячного каміння правоохоронці ще не визначили. Тепер на ділків чекає кримінальна відповідальність.

Фото ілюстративне

0
# бурштин # патрульна поліція # незаконний видобуток бурштину # бурштинова мафія # національна поліція # вилучили бурштин # Плимут
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині біля військової частини знайшли боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині під час затримання чоловік вдарив ножем поліцейського
0
Читати далі
Нобелівську премію з літератури отримав угорський письменник
0
Читати далі
Військові після полону отримуватимуть 50 тисяч протягом 3 місяців
0
Читати далі
Українці зможуть розлучатися онлайн
0
Читати далі
У Рівненському районі зник 15-річний хлопець
0
Читати далі
Нобелівську премію з хімії присудили за відкриття, яке може допомогти з очищенням від «вічних хімікатів»
0
Читати далі
«HAPPY.PARK» у Рівному – місце, де дитячі мрії оживають!
0
Читати далі
30 засуджених із Рівненщини приєдналися до лав ЗСУ
0
Читати далі