181
0
  • На Рівненщині відзначили День Державного Прапора

Сьогодні з нагоди державного свята – Дня Прапора у центрі міста урочисто підняли синьо-жовтий стяг.

Церемонія відбулася на Майдані Незалежності за участі першого заступника голови Рівненської обласної ради Сергія Свисталюка, заступника голови облради Олексія Бучинського, виконувача обов’язків голови ОДА Ігоря Тимошенка, його заступників Олександра Корнійчука, Світлани Богатирчук-Кривко, пластунів, військових, жителів та гостей Рівного.

Сергій Свисталюк привітав всіх присутніх з національним державним святом.

«За наш державний прапор проливали і проливають свою кров найкращі сини і доньки України. Але вірю в те, що настане день нашої української перемоги. Вірю в те, що постане європейська, вільна, самостійна і соборна наша держава. І не дарма Тарас Шевченко казав: «Борітеся – побороте! Вам Бог помагає!» Слава Україні!» - наголосив він.

Також, відповідно до Указу Президента України 2019-й рік оголошено роком відзначення 30-річчя Народного Руху України за перебудову.

В ході заходу відбулося урочисте передавання українського стягу новому поколінню рухівців. Депутат Верховної Ради України другого скликання Роман Омельчук та делегат установчого з’їзду руху за перебудову Мирослава Косарєва вручили український стяг  голові Рівненської обласної організації Народного Руху України Андрію Брегіну.

Відзначення Дня Державного Прапора продовжилося в обласному краєзнавчому музеї. О 10:30 там відкрилася виставка «За Україну, за її волю. До 30-річчя НРУ за перебудову».

0
98
На Рівненщині розпочали посилену боротьбу з незаконними АЗС
0
103
Оржівський "ОДЕК" водинадцяте здобув Кубок Рівненщини з футболу
Оржівський “ОДЕК” відстояв титул володаря Кубку Рівненської області і головний трофей цього турніру повернувся до клубного музею.
0
170
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
88
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.