Не виходячи з дому: завдяки новій послузі мешканці ЖК «На Щасливому» у Рівному зможуть і майстра викликати, і дитину в садок влаштувати

Не виходячи з дому: завдяки новій послузі мешканці ЖК «На Щасливому» у Рівному зможуть  і майстра викликати, і дитину в садок влаштувати
0
1675
0
Не виходячи з дому: завдяки новій послузі мешканці ЖК «На Щасливому» у Рівному зможуть  і майстра викликати, і дитину в садок влаштувати

Жити в ЖК «На Щасливому» стало ще комфортніше. Окрім розвинутої інфраструктури, приватних парків із мангалами та альтанками, дитячих та спортивних майданчиків, відеоспостереження, які вже стали звичним атрибутом цього мікрорайону, додалась нова послуга – «он-лайн кабінет мешканця «На Щасливому». Наразі вона має спростити вирішення частини технічних проблем та допомогти із викликом потрібного майстра. А згодом розробники програми обіцяють перетворити її на повноцінний багатофункціональний продукт, на кшталт, «електронної карти киянина», що діє у столиці.Про особливості, переваги та перспективи новинки розповідає директор ТОВ «Ель-Рої» Андрій Петренко:

- Кожен власник квартири у житловому комплексі отримує особистий рахунок, завдяки якому може зайти у власний кабінет мешканця «На щасливому» і в режимі он-лайн контролювати стан своїх проплат за послуги телебачення, відеоспостереження та відеодомофону, при потребі - замовити майстра. Причому зробити це замовник може, обравши найоптимальніший термін виконання робіт: «екстрений» - коли майстри кидають всю основну роботу і виїжджають на виклик, «стандартний» - замовлення виконують впродовж однієї-трьох діб або можна замовити майстра на перспективу, наприклад, щоб підключити якусь послугу після завершення ремонту у новій квартирі. Все це прив’язано до єдиної бази даних. Тож кожен абонент зможе отримувати рахунок за надані йому послуги як листом на електронну скриньку, так і у вигляді квитанції.

Крім того, в особистому кабінеті у розділі «новини» абоненти зможуть ознайомитись із новими послугами, які пропонує наша компанія, новими товарами, зокрема домофонами, їх дизайном, функціоналом тощо.  Програма адаптована під мобільні пристрої, тож оплачувати послуги можна безпосередньо зі свого смартфона. Зараз розробляємо окремий мобільний додаток і працюємо над тим, щоб розмісти власну «іконку» в терміналах «ПриватБанку». Згодом, плануємо розширити спектр послуг, які можна буде отримати через цю програму. Зокрема, ознайомитись з інфраструктурою мікрорайону, оплачувати всі комунальні послуги, замовити ту чи іншу послугу, записати дитину у міні-садочок «Щасливчик», проглянути відео із зовнішніх камер спостереження тощо. Буде навіть кнопка, натиснувши яку, можна потрапити додому,якщо забув ключ від домофону. До слова, жодне з місцевих ОСББ такої програми ще не має. Подібне є лише у столиці і називається «електронною карткою киянина».

Також найближчим часом плануємо встановити три відеокамери на в'їздах у мікрорайон, які фіксуватимуть номерні знаки автомобілів, що сюди заїжджають. А ця інформація зберігатиметься у спеціальному архіві. Це дозволить місцевим мешканцям почуватися  ще більш захищеними.

До слова, зараз у ЖК «На Щасливому» діє акція – при купівлі квартири, монтаж охоронної сигналізації Державної служби охорони ми проводимо безкоштовно.

Сергій Ткаченко

 

Центр продажу:
м.Рівне, вул. Лермонтова, 4-А
тел. 097-30-29-600 , 098-83-22-840
Наш сайт: http://newcitydom.com/

На правах реклами

0
Гроші # ЖК "На Щасливому" # Андрій Петренко # он-лайн кабінет мешканця «На Щасливому»
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Читайте також
6061
У Рівному відкриється новий гіпермаркет вікон та дверей
0
Читати далі
2099
Щасливе житло у Рівному - насамперед комфортне та безпечне!
Фахівці стверджують: щасливе житло – безпечне житло.
0
Читати далі
1754
У Рівному "Народний контроль" мультфільмами викриває і залучає [+ВІДЕО]
У "Народному контролі" вважають, що мультфільм – один із найефективніших способів комунікації.
0
Читати далі
2104
Житловий комплекс "На Щасливому" будує Європу прямо у Рівному!
ЖК "На Щасливому" - житло з по-справжньому європейською харизмою!
0
Читати далі
1417
"На Щасливому" впроваджують унікальну для Рівного систему контролю транспорту [+ВІДЕО]
NumberOK є унікальною для Рівного інновацією у розпізнаванні автомобільних номерів.
0
Читати далі
2267
Мешканці рівненського ЖК "На Щасливому" віднині завжди онлайн! [+ФОТО]
У парку житлового комплексу Wi-Fi покриває всю територію місця відпочинку щасливих рівнян!
0
Читати далі
Найцікавіші матеріали
41
Чи впровадять дошкільнятам не з Рівного додаткову плату за садочки?
" з одного боку в Рівному не вистачає місць у дитсадках, а з іншого – є багато випадків, коли своїх дітей водять до наших дитсадків ті люди, які в Рівному не живуть"
0
Читати далі
39
Чи дійсно для рівнян штучна ялинка краща замість живої?
Штучна ялинка зможе окупити себе лише мінімум через 150 років
0
Читати далі
48
На Рівненщині бурштинщики виправдовувались, що рили ями для водопою звірів
0
Читати далі
56
АТОвці Рівненщини об'єдналися, щоб відстояти свої права на мирній землі
Бійці АТО оголосили про створення Ради спілок учасників АТО Рівненщини, яка координуватиме їхні подальші дії
0
Читати далі
933
Пам`ятка архітектури в центрі Рівного - продати й забути?
0
Читати далі
70
Старателям Рівненщини вже не вистачає власних клондайків
Тому вони копають вже у сусідній області
0
Читати далі
39
"Податкова не тут! - А де?" - Дубровицький ЦНАП вітає клієнтів
0
Читати далі
3320
Багатодітна родина рівненського громадського активіста стала учасницею програми "Міняю жінку" [Фото та відео]
0
Читати далі
734
Як не вбити ще ненароджений дитячий садок
0
Читати далі