Оржівський "ОДЕК" вийшов в півфінал Чемпіонату України з футболу

Оржівський
1

Незважаючи на тисячокілометровий виїзд, синтетичне поле, надзвичайно важкий психологічний тягар за результат, оржівський “ОДЕК” вийшов до півфіналу Чемпіонату України серед аматорських команд.

У Кривому Розі, на стадіоні “Гірник” битва за вихід до наступного раунду між “Дружбою” з Новомиколаївки та “ОДЕКом” тривала дві години чистого ігрового часу. На шістдесятій хвилині після розіграшу кутового, Віктор Газицький відкрив рахунок. За п’ятнадцять хвилин після цього господарям вдалося відновити рівновагу. Додаткові два тайми по п’ятнадцять хвилин. В середині першого з них, черговий кутовий у виконанні “ОДЕКа”, і вже Павло Таргоній “розписується” у воротах суперника.

Як виявилось – це став переможний гол в матчі – 2:1. “ОДЕК” у півфіналі.

Крім оржівців до цієї стадії змагань також вже вийшли “Рочин” та “Вікторія” Миколаївка, що на Сумщині. Четвертий учасник півфіналу визначиться в неділю в грі ФК “Минай” – “Таврія-СКІФ”.

Млинів прийме Чемпіонат України із призовим фондом 20 000 гривень
З 2-го по 4-е серпня Млинів прийматиме тур Чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків. Цього разу тур 4. Матчі пройдуть на стадіоні «Колос».
0
1640
Срібло і бронзу здобули рівнянки на Домашньому Чемпіонаті України
Волейболістки із Чорноморська Одеської області перемогли в першому етапі Чемпіонату України з пляжного волейболу в Рівному. У першій партії учасниці демонстрували рівну гру, а от у другій наші дівчата стали відставати. Зрештою, перемогли дівчата з Чорномо
0
1489
Рівненькі легкоатлети можуть поїхати на Чемпіонат Європи
В Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Ці змагання були відбіркові до чемпіонату Європи серед молоді, який пройде 11-14 липня у місті Євле (Швеція).
0
3073
ФК “Малинськ” став бронзовим призером Чемпіонату України серед аматорів
За сумою двох поєдинків ФК “Малинськ” лише у серії одинадцятиметрових поступився чинному чемпіону Ураїни – “Вікторії” з Миколаївки.