Результати 3 та 4 турів рівненської Зимової першості "Меморіал Володимира Шморгуна"

Результати 3 та 4 турів рівненської Зимової першості
0
494
0

Вихідними у Рівному відбулися 3 та 4 тури Зимової першості міста Рівне з футболу "Меморіал Володимира Шморгуна".

Два представники Чемпіонату області – “Калина” та “Коливань” – продовжують йти по турнірній дистанції без очкових втрат. Саме ці команди очолюють турнірну таблицю в групі А.

В іншій групі лідерство також утримують два колективи – ФК “Садове-2” та “Граніт”. Саме ці два клуби зійшлися в очному протистоянні в четвертому турі. Представники Сарненського району відкрили рахунок у дебюті першого тайму. Проте повпреду Гощанщини вдалося відігратися ближче до завершення поєдинку – отож, бойова нічия 1:1.

3 тур, 26.01, субота,
ДЮСШ “Верес” U17 – ФК “Садове-2” 0:1
ФК “Гоща-Агат” – “Агат” (Симонів) 1:0
“Коливань” – “Сатурн” 3:0
“Рівес” – “Граніт” 1:2
“Калина” – “Продторгобладнання” 5:0 (тех. рез.)

Спорт # футбол Рівне # Володимир Шморгун # зимовий футбол # футбол 2019
У неділю 26 травня у Сарнах визначився володар другого в історії Рівненської області Кубка Ліги з футболу. Трофей вдруге завоювали футболісти команди "Граніт" (Клесів).
0
543
Визначились чвертьфінальні пари футбольного Кубку Рівненщини
Відбулося жеребкування чвертьфінальних пар Кубку Рівненської області. Як і попередні стадії змагань, ця також складатиметься з одного матчу.
0
441
Рівненський "Верес" завершив сезон перемогою
В останній грі сезону "Верес" здобуває домашню перемогу над "Черкащиною-Академією".
0
384
Визначились чвертьфіналісти Кубку Рівненщини з футболу
У середу 22 травня відбулися матчі 3-го етапу 1/8 фіналу Кубку Рівненської області з футболу 2019 р. До вашої уваги результати поєдинків.
0
291
Юні футболісти з Рівненщини– переможці Всеукраїнського турніру
Вихованці ДЮСШ Здолбунівської районної ради Рівненської області успішно виступили на Всеукраїнському дитячому турнірі з футболу, присвяченому Міжнародному дню сім’ї. Турнір проходив 16 травня у м. Львів.
0
546
Рівненський "Верес" здобув переконливу перемогу у Вінниці
Рівненський "Верес" здобув переконливу перемогу у заключному виїзному матчі сезону. У Вінниці рівняни вперше після повернення до Другої ліги забили у ворота суперників три м'ячі.