Рівнянин Михайло Романчук став чемпіоном Європи з плавання

0

Рівненський 21 річний плавець Михайло Романчук виборо золото Чемпіонату Європи.

Наш спортсмен виборов нагороду на дистанції 400 метрів вільним стилем. Він випередив свого конкурента норвежця на майже дві секунди, а бронза дісталась німцю.

Чемпіонат Європи проходить в Глазго.

Для Михайла Романчука це третя медаль Чемпіонату Європи. Раніше він здобував бронзу на дистанціях 800 м і 1500 м вільним стилем.

0
Спорт # Чемпіонат Європи # Михайло Романчук # золото # Глазго
Рівненські кікбоксери здобули золото і дві бронзи Чемпіонату Європи (ФОТО)
Рівненські кікбоксери завершили виступи на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу WAKO.
1
1515
Рівнянки поїхали на Чемпіонат Європи
13 серпня жіноча збірна України U-16 вирушила до Софії. З 15 по 24 серпня у столиці Болгарії відбудеться Чемпіонат Європи (U-16, жінки, Дивізіон В).
0
1469
Рівненські бейболісти повертаються з Чемпіонату Європи (ФОТО)
З 07 по 11 серпня в чеські Празі проходив фінал чемпіонату Європи з бейсболу серед молодіжних команд U-23.
0
1498
Рівненські бейсболісти їдуть на Чемпіонат Європи
З 25 липня по 05 серпня у Кропивницькому відбувся навчально - тренувальний збір з бейсболу з підготовки до фіналу Чемпіонату Європи серед молодіжних команд U-23.
0
1940
Рівнянки п'яті на Чемпіонаті Європи (ФОТО)
Кадетська збірна команда України з софтболу, дівчата U-16, посіла п'яте місце на Х Чемпіонаті Європи, який проходив у м. Загреб, Хорватія