Рівнянин Михайло Романчук став чемпіоном Європи з плавання

0
1265
0

Рівненський 21 річний плавець Михайло Романчук виборо золото Чемпіонату Європи.

Наш спортсмен виборов нагороду на дистанції 400 метрів вільним стилем. Він випередив свого конкурента норвежця на майже дві секунди, а бронза дісталась німцю.

Чемпіонат Європи проходить в Глазго.

Для Михайла Романчука це третя медаль Чемпіонату Європи. Раніше він здобував бронзу на дистанціях 800 м і 1500 м вільним стилем.

0
Спорт # Чемпіонат Європи # Михайло Романчук # золото # Глазго
13 серпня жіноча збірна України U-16 вирушила до Софії. З 15 по 24 серпня у столиці Болгарії відбудеться Чемпіонат Європи (U-16, жінки, Дивізіон В).
0
151
Рівненські бейболісти повертаються з Чемпіонату Європи (ФОТО)
З 07 по 11 серпня в чеські Празі проходив фінал чемпіонату Європи з бейсболу серед молодіжних команд U-23.
0
162
Рівненські бейсболісти їдуть на Чемпіонат Європи
З 25 липня по 05 серпня у Кропивницькому відбувся навчально - тренувальний збір з бейсболу з підготовки до фіналу Чемпіонату Європи серед молодіжних команд U-23.
0
461
Рівнянки п'яті на Чемпіонаті Європи (ФОТО)
Кадетська збірна команда України з софтболу, дівчата U-16, посіла п'яте місце на Х Чемпіонаті Європи, який проходив у м. Загреб, Хорватія
0
1056
Рівнянина Михайла Романчука в Україні зустріла дружина красуня
В аеропорту «Бориспіль» зустрічали українського плавця Михайла Романчука, який привіз срібло з корейського Кванджу.
0
196
Рівнянки на Чемпіонаті Європи вперто продожують боротьбу за перемогу
30 липня кадетська збірна команда України U-16 з софтболу перемогла 16:1 збірну команду Хорватії на Чемпіонаті Європи.
0
218
Сьогодні визначили найсильніших захисників Рівного (ФОТО)
Сьогодні з нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності України в Рівному серед силових структур області пройшли змагання "Найсильніший захисник. Рівне 2019".
0
98
Рівняни не піднялись на п'єдестал Чемпіонату України
З 13 по 16 серпня 2019 року на базі навчально-відновлювального центру Українського товариства глухих «Пуща Водиця» м. Київ, відбувся чемпіонат України з волейболу пляжного U21 (чоловіки) серед спортсменів з вадами слуху.