Рівнянин Олег Омельчук поставив новий світовий рекорд у Німеччині

0
  • Рівнянин Олег Омельчук поставив новий світовий рекорд у Німеччині

Рівнянин Олег Омельчук та його напарниця українка Олена Костевич здобули перемогу у змаганнях змішаних команд у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м) на міжнародному турнірі H&N Cup у Мюнхені.

Відзначимо, що наші спортсмени не просто перемогли, а ще й зробили це з новим світовим рекордом - 488,3.

Напередодні Олена Костевич також виграла особисті змагання зі стрільби з пневматичного пістолета (дистанція 10 м).

0
Спорт # кульова стрільба # Олег Омельчук # H&N Cup # Мюнхен Німеччина
Рівнянин виборов срібло Європейських ігор у Мінську (ФОТО)
Рівнянин Олег Омельчук - віце-чемпіон ІІ Європейських ігор у Мінську.
0
2134
Троє рівнян їдуть на Європейські ігри в Мінськ
198 спортсменів представлятимуть нашу країну на других Європейських іграх, які з 21 по 30 червня відбудуться в білоруській столиці.
0
1423
Рівнянин здобув золото Чемпіонату України
Рівненський стрілок Дмитро гонта здобув золото медаль Чемпіонату України.
0
2054
Рівнянин Олег Омельчук "настріляв" срібло у Мюнхені
Рівнянин Олег Омельчук виборов срібло у змаганнях змішаних команд у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м) на етапі Кубка світу у Мюнхені. Про це повідомляє НОК України.