Рівнянка Іванна Смачило офіційно призначена заступником міністра юстиції

Рівнянка Іванна Смачило офіційно призначена заступником міністра юстиції
0
1108
0
Рівнянка Іванна Смачило офіційно призначена заступником міністра юстиції

Розпорядженням Кабінету Міністрів України заступником Міністра юстиції України призначили Смачило Іванну Василівну. З 11 липня відповідно до наказу Міністерства юстиції України   Іванна Василівна приступила до виконання своїх службових обов’язків.

Згідно розподілу повноважень Іванна Смачило відповідатиме  за питання реформування системи адвокатури і процесуального законодавства та координуватиме роботу та діяльність Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки, який безпосередньо підпорядкований Державному секретарю Міністерства. Крім того, вона буде спрямовувати діяльність Координаційного центру з надання правової допомоги та забезпечувати в межах повноважень взаємодію Міністерства з Апаратом Верховної Ради України, Адміністрацією Президента України та Секретаріатом Кабінету Міністрів України.

- Дякую за довіру Міністру юстиції Павлу Петренку. Робитиму все, аби цю довіру виправдати та разом з командою Мін‘юсту зробити ще багато корисних державницьких справ. Сподіваюсь, що мій досвід роботи в регіонах буде у нагоді в столиці, - прокоментувала своє призначення Іванна Смачило. 

- Я искренне рад поздравить Іванна Смачило с назначением заместителем Министра юстиции Украины. Уверен, что она укрепит команду Минюста. Сейчас я с большим удовольствием вспоминаю тот период, когда в мае 2015 года Иванна была назначена начальником Ровенского ГТУЮ. Тогда мне выпала честь быть главой кадровой комиссии, и мы начинали первые открытые конкурсы на должности в Министерстве юстиции. Уверен, что ее опыт работы в регионах станет очень полезен на этой должности, - привітав Смачило колишній заступник міністра Gia Getsadze.

До призначення Іванна Смачило працювала на посаді начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській та Рівненській областях.

 

0
Політика # Іванна Смачило
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
174
У Рівному нагородили найкращих студентів
0
Читати далі
62
Увага! Рівненський обласний центр з надання соціальних послуг - переїхав
0
Читати далі
204
На Березнівщині викрили шахраїв, які "обмінювали" гроші
0
Читати далі
67
На Сарненщині нетверезий водій наїхав на односельця
0
Читати далі
657
Рівненський будівельник розповів правду про те, як влада на ремонтах доріг виводить шалені кошти з України
1
Читати далі
146
Сарненські патрульні виявили вантажівку з незаконним "лісом"
0
Читати далі
58
Піротехніки Рівненщини продовжують знищувати небезпечні знахідки
0
Читати далі
124
У Рівному горів житловий будинок (ФОТО)
0
Читати далі
95
На Рівненщині під час пожежі загинув власник будинку
0
Читати далі