Рівнянка Іванна Смачило офіційно призначена заступником міністра юстиції

Рівнянка Іванна Смачило офіційно призначена заступником міністра юстиції
0
898
0
Рівнянка Іванна Смачило офіційно призначена заступником міністра юстиції

Розпорядженням Кабінету Міністрів України заступником Міністра юстиції України призначили Смачило Іванну Василівну. З 11 липня відповідно до наказу Міністерства юстиції України   Іванна Василівна приступила до виконання своїх службових обов’язків.

Згідно розподілу повноважень Іванна Смачило відповідатиме  за питання реформування системи адвокатури і процесуального законодавства та координуватиме роботу та діяльність Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки, який безпосередньо підпорядкований Державному секретарю Міністерства. Крім того, вона буде спрямовувати діяльність Координаційного центру з надання правової допомоги та забезпечувати в межах повноважень взаємодію Міністерства з Апаратом Верховної Ради України, Адміністрацією Президента України та Секретаріатом Кабінету Міністрів України.

- Дякую за довіру Міністру юстиції Павлу Петренку. Робитиму все, аби цю довіру виправдати та разом з командою Мін‘юсту зробити ще багато корисних державницьких справ. Сподіваюсь, що мій досвід роботи в регіонах буде у нагоді в столиці, - прокоментувала своє призначення Іванна Смачило. 

- Я искренне рад поздравить Іванна Смачило с назначением заместителем Министра юстиции Украины. Уверен, что она укрепит команду Минюста. Сейчас я с большим удовольствием вспоминаю тот период, когда в мае 2015 года Иванна была назначена начальником Ровенского ГТУЮ. Тогда мне выпала честь быть главой кадровой комиссии, и мы начинали первые открытые конкурсы на должности в Министерстве юстиции. Уверен, что ее опыт работы в регионах станет очень полезен на этой должности, - привітав Смачило колишній заступник міністра Gia Getsadze.

До призначення Іванна Смачило працювала на посаді начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській та Рівненській областях.

 

0
Політика # Іванна Смачило
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
22
У секретаря Рівнеради Сергія Паладійчука сьогодні день народження - 44 роки
0
Читати далі
93
До Рівного з концертом завітає скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів
Святослав Кондратів: ТУР МЕТЕОРА: Світ очима скрипаля
0
Читати далі
484
Рівненського лікаря-кардіолога затримали на хабарі в 200 доларів
0
Читати далі
575
У Рівному евакуювали обласну раду та адміністрацію
0
Читати далі
307
Військові ЗСУ будують міст через річку Горинь на Рівненщині
0
Читати далі
59
За крок до епідемії: на Рівненщині понад 17 тисяч нещеплених дітей
0
Читати далі
38
На Рівненщині юнак обікрав стареньку сусідку
0
Читати далі
337
Хто побореться за 200 мільйонів на реконструкцію стадіону "Авангард"
18 вересня на Прозорро з’явилася інформація про фірми, які претендують на тендер по реконструкції рівненського стадіону "Авангард". Свої пропозиції подали 8 фірм.
0
Читати далі
335
На Рівненщині поліція просить упізнати шахрайку за фотороботом
0
Читати далі