Рівнянка Іванна Смачило офіційно призначена заступником міністра юстиції

Рівнянка Іванна Смачило офіційно призначена заступником міністра юстиції
0
264
0
Рівнянка Іванна Смачило офіційно призначена заступником міністра юстиції

Розпорядженням Кабінету Міністрів України заступником Міністра юстиції України призначили Смачило Іванну Василівну. З 11 липня відповідно до наказу Міністерства юстиції України   Іванна Василівна приступила до виконання своїх службових обов’язків.

Згідно розподілу повноважень Іванна Смачило відповідатиме  за питання реформування системи адвокатури і процесуального законодавства та координуватиме роботу та діяльність Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки, який безпосередньо підпорядкований Державному секретарю Міністерства. Крім того, вона буде спрямовувати діяльність Координаційного центру з надання правової допомоги та забезпечувати в межах повноважень взаємодію Міністерства з Апаратом Верховної Ради України, Адміністрацією Президента України та Секретаріатом Кабінету Міністрів України.

- Дякую за довіру Міністру юстиції Павлу Петренку. Робитиму все, аби цю довіру виправдати та разом з командою Мін‘юсту зробити ще багато корисних державницьких справ. Сподіваюсь, що мій досвід роботи в регіонах буде у нагоді в столиці, - прокоментувала своє призначення Іванна Смачило. 

- Я искренне рад поздравить Іванна Смачило с назначением заместителем Министра юстиции Украины. Уверен, что она укрепит команду Минюста. Сейчас я с большим удовольствием вспоминаю тот период, когда в мае 2015 года Иванна была назначена начальником Ровенского ГТУЮ. Тогда мне выпала честь быть главой кадровой комиссии, и мы начинали первые открытые конкурсы на должности в Министерстве юстиции. Уверен, что ее опыт работы в регионах станет очень полезен на этой должности, - привітав Смачило колишній заступник міністра Gia Getsadze.

До призначення Іванна Смачило працювала на посаді начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській та Рівненській областях.

 

0
Політика # Іванна Смачило
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
61
Пожежа у Городку. Чому рятувальники приїхали не одразу?
0
Читати далі
178
Поліцейські упіймали зловмисника, що побив й пограбував рівнянина
0
Читати далі
38
Жінка у Рівному ледь не загинула забувши їжу на плиті
0
Читати далі
34
Підозрілі сумки і вибухи: куди рівняни викликали рятувальників минулої доби
0
Читати далі
79
Рівненські легкоатлети із перемогами на Чемпіонаті України (ФОТО)
У Луцьку триває Чемпіонат України з легкої атлетики і рівняни вже зуміли піднятися на п'єдестал змагань.
0
Читати далі
257
На Рівненщині поліція затримала злодія-мотоцикліста, що поцупив сумочку
0
Читати далі
146
В "Агатівці" знову запалав вогонь "Олімпійського літа"
В дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Агатівка», який розташований в с. Симонів Гощанського району є дуже багато красивих спортивних традицій.
0
Читати далі
327
«Чорні археологи» розкопували історичне кладовище у Рівному
0
Читати далі
83
Рівненські лісокради добрались до тернопільських лісів
0
Читати далі