Рівнянка Наталія Прищепа здобула золото Чемпіонату Європи з легкої атлетики

1
  • Рівнянка Наталія Прищепа здобула золото Чемпіонату Європи з легкої атлетики

Рівненська легкоатлетка Наталія Прищепа вчора ввечері здобула золото Чемпіонату Європи.

На дистанції 800 метрів наша Наталка драматично фінішувала першою в непростому забігу. Це її другий тріумф на континентальній прешості.  У 2016 році рівнянка також здобула золото на цій же дистанції.

У Берліні Прищепа фінішувала з часом 2:00.38. Друге місце у француженки Ренель Ламот (2:00.62), а третє в українки Ольги Ляхової (2:00.79).

Золото Наталії Прищепи стало восьмим для української збірної на цьогорічному чемпіонаті Європи.

1
Спорт # легка атлетика # Чемпіонат Європи # Наталія Прищепа # Берлін
Рівненські кікбоксери здобули золото і дві бронзи Чемпіонату Європи (ФОТО)
Рівненські кікбоксери завершили виступи на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу WAKO.
1
1515
Рівнянки поїхали на Чемпіонат Європи
13 серпня жіноча збірна України U-16 вирушила до Софії. З 15 по 24 серпня у столиці Болгарії відбудеться Чемпіонат Європи (U-16, жінки, Дивізіон В).
0
1469
Рівненські бейболісти повертаються з Чемпіонату Європи (ФОТО)
З 07 по 11 серпня в чеські Празі проходив фінал чемпіонату Європи з бейсболу серед молодіжних команд U-23.
0
1498
Рівненські бейсболісти їдуть на Чемпіонат Європи
З 25 липня по 05 серпня у Кропивницькому відбувся навчально - тренувальний збір з бейсболу з підготовки до фіналу Чемпіонату Європи серед молодіжних команд U-23.
0
1940
Рівнянки п'яті на Чемпіонаті Європи (ФОТО)
Кадетська збірна команда України з софтболу, дівчата U-16, посіла п'яте місце на Х Чемпіонаті Європи, який проходив у м. Загреб, Хорватія
0
2552
Рівнянка Наталія Прищепа їде на Чемпіонат Європи
Виконавчий комітет ФЛАУ затвердив склад збірної України, яка 9-11 серпня в Бидгощі (Польща) візьме участь в командному Чемпіонаті Європи з легкої атлетики.
0
Вентиляційні системи: яке їхнє значення для житлових помешкань та з якого обладнання складаються