Рівнянки в збірній України не змогли підвищитись у класі

0

Жіноча збірна України з баскетболу віком до 16 років зазнала прикрої поразки у чвертьфінальному матчі чемпіонату Європи (Дивізіон В), поступившись команді Норвегії з раїунком 50:68.

Виграши першу половину “+3”, наші дівчата пропустили ривок суперниць на екваторі третьої чверті. Втративши контроль над грою, українська збірна дозволила норвежкам довести матч до перемоги. В цій грі наша команда зробила на 8 втрат більше за суперниць (18), з гіршим відсотком атакувала кільце та пропустила більше очок з фарби. При цьому норвезька збірна закинула 9 з 21 триочкових, показавши пристойні 43% реалізації дальніх кидків.

Найкращою в складі нашої збірної в цьому матчі стала Яна Катеринчик, яка до 18 очок додала 6 підбирань, 3 передачі, 3 перхоплення та 2 блок-шота (РЕ 21).

На жаль, збірна України більше не претендує на підвищення у класі і гратиме у міні-турнірі за 5-8 місця. Наступним суперником нашої команди стане Велика Британія. Цей матч відбудеться 23 серпня о 13:45.