Рівнянки здобули медалі на Чемпіонаті України з важкої атлетики (ФОТО)

0
198
0
  • Рівнянки здобули медалі на Чемпіонаті України з важкої атлетики (ФОТО)

У Чорноморську триває Чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років.

Рівняни уже завоювали медалі на першості. Відзначилися наші дівчата.

У ваговій категорії до 64 кг золото здобула наша Марія Тимощук. В сумі 2-х вправ спортсменка зуміла підняти 195 кг.

Ще одна рівнянка Аліна Кіричук у вазі до 71 кг здобула бронзову медаль Чемпіонату України. В сумі вона підняла 185 кг.

Фото - Микола Колтаков

0
Спорт # Чемпіонат України # важка атлетика Рівне # Чорноморськ
Чоловіча команда Баскетбольного клубу “Рівне” забезпечила собі щонайменше срібні медалі Чемпіонату України у Вищій лізі та стала першим фіналістом змагань.
0
168
Важкоатлет з Рівненщини став чемпіоном України
Здолбунівчанин Сергій Смочек виборов золото на чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років, який проходить у м. Чорноморськ з 13 по 18 травня.
0
143
Рівненський лучник третій на Чемпіонаті України
З 14 по 17 травня 2019 року в місті Городок Львівської області відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.
0
233
БК "Рівне" переміг вдома у першому півфіналі Чемпіонату України (ФОТО)
У чемпіонаті України серед команд Вищої ліги в чоловіків стартували матчі плей-оф.
0
1046
У рівненських гімнасток чергове історичне досягнення на Чемпіонаті України
Гімнастки Рівненщини знову встановили історичний рекорд. Власне, дівчата порадували вболівальників новини досягненнями.
0
288
Рівняни привезли 19 медалей з Чемпіонату України
04-05 травня у Львові відбувся Відкритий чемпіонат України з плавання в якому взяло участь 352 спортсмена з 22 областей України.
0
105
Юні футболісти з Рівненщини– переможці Всеукраїнського турніру
Вихованці ДЮСШ Здолбунівської районної ради Рівненської області успішно виступили на Всеукраїнському дитячому турнірі з футболу, присвяченому Міжнародному дню сім’ї. Турнір проходив 16 травня у м. Львів.
0
446
ДТП на Соборній у Рівному: легкових в‘їхав у дерево (ФОТО)
0
94
У Млинові мало не згорів житловий будинок (ФОТО)
0
137
Рівненський плавець виграв бронзу Чемпіонату України
З 16 по 20 травня 2019 року в Кам'янському Дніпропетровської області відбувся Чемпіонат України з плавання серед спортсменів з вадами слуху.
0
155
На Рівненщині знешкодили гранатометний постріл (ВІДЕО)
0
76
Рівненські бейсболісти здобули срібло Чемпіонату України
В Києві з 16 по 19 травня пройшли фінальні ігри Чемпіонату України з бейсболу серед юніорів.