Рівненщина має 4 чемпіона Європи з козацького двобою (ФОТО)

0
  • Рівненщина має 4 чемпіона Європи з козацького двобою (ФОТО)

У Харкові відбувся Чемпіонат Європи з козацького двобою.

Спортсмени Рівненщини повертаюсьться додому із серйозними здобутками - 4 золотих медалі.

Так, Андрій Хохлов та Назарій Данилюк стали чемпіонами (СК "Скіф", тренер Богдан Романович). Також піднялися на найвищу сходинку п'єдесталу Олександр Добродій (СК "Патріот", Березне, тренер Олександр Зайченко) і Аббасов Ділгем (Дубно, тренер Микола Баблюк).

- Черговий успіх на змаганнях це показник роботи тренерів та віддачі спортсменів. Дякую за допомогу та підтримку Миколі Баблюку, Миколі Цупруку та Дмитру Якимчуку. Завдяки цим людям ми маємо можливість здійснювати виїзди на турніри та прославляти Рівненщину, - прокоментував Богдан Романович.

СК "Патріот" дякує також Богдану Власюку.

0
Спорт # Чемпіонат Європи # Локомотив Харків # Богдан Романович # СК Скіф # козацький двобій # СК Патріот
Рівненські кікбоксери здобули золото і дві бронзи Чемпіонату Європи (ФОТО)
Рівненські кікбоксери завершили виступи на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу WAKO.
1
1515
Рівнянки поїхали на Чемпіонат Європи
13 серпня жіноча збірна України U-16 вирушила до Софії. З 15 по 24 серпня у столиці Болгарії відбудеться Чемпіонат Європи (U-16, жінки, Дивізіон В).
0
1469
Рівненські бейболісти повертаються з Чемпіонату Європи (ФОТО)
З 07 по 11 серпня в чеські Празі проходив фінал чемпіонату Європи з бейсболу серед молодіжних команд U-23.
0
1498
Рівненські бейсболісти їдуть на Чемпіонат Європи
З 25 липня по 05 серпня у Кропивницькому відбувся навчально - тренувальний збір з бейсболу з підготовки до фіналу Чемпіонату Європи серед молодіжних команд U-23.
0
1940
Рівнянки п'яті на Чемпіонаті Європи (ФОТО)
Кадетська збірна команда України з софтболу, дівчата U-16, посіла п'яте місце на Х Чемпіонаті Європи, який проходив у м. Загреб, Хорватія
0
1271
Рівнянки на Чемпіонаті Європи вперто продожують боротьбу за перемогу
30 липня кадетська збірна команда України U-16 з софтболу перемогла 16:1 збірну команду Хорватії на Чемпіонаті Європи.