Рівненщина впевнено може претендувати на звання велостолиці України

Рівненщина впевнено може претендувати на звання велостолиці України
0
Рівненщина впевнено може претендувати на звання велостолиці України

Адже в області постійно відбуваються численні велопробіги. Тільки цьогоріч на Рівненщині запланували провести понад 10 масштабних велоподій.

Ось тільки наймасштабніші з них:

Так, місяць тому понад 1000 велосипедистів з Рівного та сусідніх населених пунктів взяли участь у велопробігу з нагоди Дня Європи. Учасники II Рівненського велопробігу проїхали понад десятикілометровий шлях із 30-ма прапорами країн-членів ЄвроСоюзу, стягамиЄС та України.

Нещодавно завершився веломарафон«Поліська Січ», який зібрав понад 400 велосипедистів з 22 регіонів України.  А це майже вдвічі більше, ніж торік. Учасники марафону подолали 300 кілометрів туристичного маршрутумальовничою природою Полісся.

Вже 10 червня у Рівному стартував веломарафон протяжністю 300 км – «Бревет 300км». Марштрут охоплює три області – Рівненська, Волинська та Тернопільська (Рівне - Дядьковичі - Пересопниця - Луцьк - Дубно - Смига - Кременець - Шумськ - Мости - Здолбунів - Рівне).

Триває реєстрація на липневу дводенну «Велику пригоду у Дермансько-Острозькому національному природному парку». Організатори підготували два маршрути – для велосипедистів і пішоходів. На учасників подорожі чекають найцікавіші об’єкти національного парку (урочище Пекло, Новомалинський замок, Зіньків камінь, Будеразьке городище тощо).  

Рівненщина включена до Всеукраїнського веломаршруту «Вишиваний шлях».

 Це туристичний маршрут, протяжністю більше 2000 кілометрів. Він проходитиме з 5 по 28 червня через десять областей України. На Рівненщині «Вишиваний шлях» побуває 19-20 червня і пролягатиме через території Дубно (Такаранівський форт), Млинів та Острог.

16 липня стартує новий марафон «Медова сотка». Маршрут, протяжністю 100 км, який проходить в самому серці туристичного шляху «Медове коло» - лісами та лугами Полісся, стежками поряд річок та боліт. Це грунтовий веломарафон для початківців, які мріють проїхати свої перші 100 км по бездоріжжю та для спортсменів-любителів, що хочуть показати на що вони здатні. Лімітчасу 14 годин.

Серпневий ґрунтовий марафон «100 миль+» не для легкодухів.

Маршрут протяжністю 160 кілометрів, що проходить переважно грунтовими лісовими дорогами Дермансько-Острозького Національного природного парку. На Вас чекає захоплюючий трейл мальовничими полями, густими лісами з неочікуваним гірським рельєфом, зі стрімкими схилами і вузькими улоговинами, місцями де зароджуються гори та ріки. Проводиться у двох категоріях: 100 і 50 миль.

І нарешті, 15 жовтня в районі села Колоденка, що в Рівненському районі, пройдуть аматорські велоперегони «ХСМ КарповаV3». 

Їх мета: пропаганда здорового способу життя й велосипедного спорту, розвиток аматорського велоспорту в Україні, виявлення найсильніших велосипедистів у даній дисципліні, залучення нових учасників до змагань.

«Усі велопробіги популяризують як здоровий спосіб життя, так і потенціал сільського туризму нашого краю, тож ми завжди долучаємося до розробки та апробації веломаршрутів в області. Нам є що показати туристам. Є чим їх здивувати», - розповів голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

P.S. Але, мабуть, щоб претендувати на звання велостолиці України, на Рівненщині має бути хоча б одна велодоріжка, чи не так?

0
Найцікавіші матеріали
Ремонт набережної, реконструкція котельні й портативний РЕБ: які тендери проводять громади Рівненщини
0
Читати далі
На Рівненщині працівниця лікарні за хабарі продовжувала довідки про інвалідність
0
Читати далі
«Укрпошта» анонсувала нову марку із серії «русскій воєнний корабль … !»
0
Читати далі
Деякі партнери вже надали Україні зброю з дозволом бити по об'єктах у росії
0
Читати далі
У Сарненському районі загинув мотоцикліст
0
Читати далі
Естонський депутат, який на велосипеді збирає гроші на ЗСУ, завітав на Рівненщину
0
Читати далі
Види кредитів для бізнесу
0
Читати далі
Україна відступить від зобов'язань у межах Європейської конвенції з прав людини
0
Читати далі
Коли застосовують зубний протез метелик і в чому його переваги: розбираємося в технології
0
Читати далі