Рівненська обласна дитяча лікарня отримала новенький портативний УЗД апарат (ФОТО)

Рівненська обласна дитяча лікарня отримала новенький портативний УЗД апарат (ФОТО)
0
634
0
Рівненська обласна дитяча лікарня отримала новенький портативний УЗД апарат (ФОТО)

Фахівці обласної дитячої лікарні тепер зможуть проводити УЗД обстеження завдяки сучасному портативному обладнанню. Наразі в медичному закладі працює три УЗД кабінети та сім стаціонарних апаратів для обстеження. Новий апарат дасть можливість набагато точніше проводити обстеження, він зручний в користуванні, повідомляють у прессслужбі Рівненської ОДА.

– Головна перевага нового обладнання в тому, що не дитина йде в медичний кабінет на обстеження, а сам апарат можна перевезти в палату до пацієнта зі складними випадками
, – розповідає головний лікар обласної дитячої лікарні Віталій Бойко.

Обладнання для ультразвукового дослідження придбали в рамках програми «Підвищуємо медичні стандарти – рятуємо дитячі життя» за кошти Міністерства закордонних справ Польщі. Його ціна 25 тисяч євро. Аби передати апарат рівненським лікарям, в обласний центр приїхали Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі та Генеральний Консул Республіки Польща у Луцьку Вєслав Мазур.

Це мій не перший візит до Рівного. Я дуже радий, що ми багато років продовжуємо плідну співпрацю. Загалом, цей проект передбачав два основні етапи. Перший – придбання портативного УЗД апарату, а другий – навчання рівненських лікарів на базі лікарні в місті Ольштин. Сподіваюсь, цей портативний УЗД апарат врятує не одне життя, – зазначив посол.

У рамках проекту «Підвищуємо медичні стандарти – рятуємо дитячі життя» у минулому році хірурги, лори, офтальмологи, анестезіологи та операційні сестри з обласної дитячої лікарні відвідали воєводську спеціалізовану дитячу лікарню в Ольштині. Там вони переймали досвід польських колег.

Приємно, що наші рівненські лікарі мали змогу обмінятися досвідом з польськими колегами та відвідати медичний заклад у Польщі. Важливо й те, що зараз в Україні триває другий етап медичної реформи. Щиро вдячні польським колегам, які нас підтримують, – зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Сьогодні ми підсумовуємо результати ще одного українсько-польського проекту у сфері медицини. Сподіваюсь, ми будемо і надалі будемо проводити спільні проекти. У нас є дуже гарна перспектива в цьому, – наголосив заступник голови ОДА Сергій Гемберг.

0
Суспільство
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
214
Керівник Рівненського лабораторного центру розповів, як достроково припинити самоізоляцію
0
Читати далі
72
Голова Рівненської ОДА відзвітував про роботу адміністрації за липень
0
Читати далі
218
В Рівненській ОДА новий очільник Департаменту
0
Читати далі
390
Відсьогодні потяги зупинятимуться і в «червоній зоні»
0
Читати далі
254
Біля Рівного вилучили дві тонни незаконного спирту
0
Читати далі
1251
Друга хвиля Covid-19 в Україні: коли чекати та що буде
0
Читати далі
112
Легендарний футзаліст повертається в «Кардинал-Рівне»
0
Читати далі
83
Мінсоцполітики пояснило, як отримати гроші замість бебі-боксів
0
Читати далі
57
Уряд встановив доплату до пенсії родинам загиблих під час участі в АТО/ООС
0
Читати далі