Рівненська "Регіна" здобула першу перемогу в сезоні (ФОТО)

Рівненська
0
  • Рівненська "Регіна" здобула першу перемогу в сезоні (ФОТО)

8-9-го лютого в рамках 11-го туру жіночої Суперліги рівненська «Регіна-МЕГУ» приймала чернігівський «Університет-ШВСМ». Команди були сусідками по турнірній таблиці і сподівання на те, що рівнянки нарешті перервуть серію поразок були.

Приємно, що господарки майданчика виправдали сподівання вболівальників і здобули першу перемогу.

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"(Рівне) - "Університет-ШВСМ"(Чернігів) 3:0(25:23, 25:22, 25:17), 2:3(20:25, 25:23, 25:22, 20:25, 10:15)

Старт першої гри пройшов в рівній боротьбі і довгий час важко було визначити фаворита. За рахунку 6:6 рівненська команда зуміли зробити ривок і здобути гандикап в 4 очки проте розвинути успіх не вдалося. Гості швидко вирівняли гру 10:10. В подальшому рівнянки відривалися на декілька очок, а чернігівська команда наближалася впритул. Останній раз в партії це сталося за рахунку 20:19. Протягом чемпіонату в кінцівках партій багато раз «Регіна» відпускала опоненток але цього разу, навпаки, саме рівненські волейболістки зуміли зібрано відіграти вирішальні розіграші і залишити партію за собою.

В рівній боротьбі пройшов і другий сет тільки цього разу на старті партії більш вдало діяли гості і до рахунку 7-6 саме вони лідирували в рахунку. Однак господарки продовжували гнути свою лінію і почалися «гойдалки». Команди по черзі лідирували в рахунку, а найкритичніший момент партії стався за рахунку 19:21 на користь гостей. Саме в цей момент волейболістки «Регіни» вдало відіграли декілька ключових м’ячів і дотисли непоступливих візаві.

Психологічна перевага повністю перейшла на бік «Регіни», що й підтвердив старт третьої партії. Господарки повели 6:2, а на рахунку 18:8 все стало зрозуміло.

Впевнена перемога 3:0, яка без сумніву надасть психологічної впевненості нашій команді.

Наступного дня повторити успіх не вдалося, хоча рівненська команда була дуже близька до цього. Поступившись в першій партії, господарки зібрано відіграли кінцівки двох наступних і повели 2:1. Вдало господарки розпочали і четверту партію 7:4 але… В подальшому хід гри змінився. Чернігівська команда зуміла пристосуватися до гри «Регіни» і повести 21:18. Рівненська команда зуміла за такого рахунку наблизитися впритул однак фініш партії залишився за «Універом». На тай-брейку домінування гостей було повним, вже од зміни сторін було зрозуміло що врятуватися від поразки господаркам буде вкрай важко. Рівненська команда намагалася якось змінити перебіг подій, але відігратися з 2:9 не вдалося. Тож 2:3 в матчі і ще одне очко в турнірну таблицю!

Але головне, напевне, що команда здобула такі перемогу в грі з прямим конкурентом за збереження прописки в еліті українського волейболу. Тож є сподівання, що на другому етапі вдасться вирішити завдання на сезон.
Наступний, 12-й тур, «Регіна» проведе на виїзді проти хмельницького «Новатора».

Інформаційна служба РОФВ

Фото - Роман Цупрук

0
Спорт # ВК Регіна # Суперліга # волейбол Рівне # волейбол Суперліга
В селі Коропове (Харківська область) відбувся розіграш Кубка України з пляжного волейболу 2019. До вашої уваги результати вирішальних матчів.
0
1334
У рівненської "Регіни" новий тренер
Рівненська "Регіна" оголосила ім’я нового наставника.
0
1509
У Рівному стартував Чемпіонат України з волейболу
Перший тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат до 16 років офіційно розпочався.
0
1922
Рівне прийматиме Чемпіонат України з волейболу
20-23 червня в Рівному проходитиме перший етап чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат U-16.
1
1371
Вараські волейболісти другі на турнірі атомників
Сьогодні завершився волейбольний турнір в залік Спартакіади підприємств атомної промисловості. В турнірі прийняли участь п’ять команд.
0
1378
10 команд змагатиметься за волейбольне чемпіонство в Рівному
Оприлюднено календар чемпіонату Рівного з волейболу серед чоловічих команд. В турнірі візьме участь 10 команд, які на першому етапі розділено на дві підгрупи.