Рівненські дзюдоїсти на Чемпіонаті Європи з медалями (ФОТО)

0
  • Рівненські дзюдоїсти на Чемпіонаті Європи з медалями (ФОТО)

З 26 по 28 липня 2019 року в м. Генуя (Італія) відбувся Чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами зору.

Учасниками даних змагань були 130 спортсменів із 18 країн Європи.

У складі збірної команди України (9 спортсменів) участь у змаганнях брали 6 спортсменів Рівненської області та ЗТУ Михайло Романкевич.

У підсумку чемпіонами Європи стали Давид Хорава ( у ваговій категорії до 66 кг) та Олександр Назаренко (у ваговій категорії до 90 кг).

Бронзовими призерами чемпіонату Європи стали Людмила Логацька (у ваговій категорії до 57 кг) та Анастасія Гарник (у ваговій категорії понад 70 кг).

Олександр Помінов та Юлія Галінська посіли 5 місця.

У командних змішаних змаганнях наша збірна посіла 5 місце.

У медальному заліку Чемпіонату Європи збірна команда України виборола перше загальнокомандне місце, здобувши 3 золотих та 4 бронзових медалей.

Підготовку спортсменів до змагань здійснювали Заслужені тренери України Романкевич Михайло Якович та Качковська Ірина Костянтинівна, тренер Іваницький Іван Іванович.