Рівненські гімнастки здобули 30 медалей на Всеукраїнському турнірі [+ФОТО]

0
  • Рівненські гімнастки здобули 30 медалей на Всеукраїнському турнірі [+ФОТО]

У Києві відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Чарівна стрічка-2017".

Всього на килимі змагалося близько 300 гімнасток із Києва, Ужгорода, Запоріжжя, Харкова, Одеси, ПОлтави, Чорноморська, Рівного, Дубна, Нетішина та Чернігова.

Навпрочуд вдалим виявився виступ наших спортсменок із клубу "Золота осінь". Вони здобули 30 медалей: 12 золотих, 11 срібних та 7 бронзових.

На найвищу сходинку п'єдесталу зуміли піднятися: Кіра Дворжак, Каріна Пасічник, Юліана Васильчук, Віталіна Чумакевич, Анна Туйбова, Вікторія Панасюк, Вікторія Суха, Богдана Мельник, Валерія Трохимчук, Вероніка Букеда.

Також серед виступів рівненських кандидатів в майстри спорту слід відмітити Богдану Мельник, яка взаля срібло у багатоборстві та Анастасію Охмак. Остання вдало показала себе у вправах з предметами.

- Результат дуже хороший. Серйозна конкуренція на змаганнях була, але наші дівчата її витримали і показали якість. Ми вже повністю в змагальному сезоні. Далі у нас кожного тижня турніри і маємо вийти на піку до Чемпіонату України, - розповіла керівник СК "Золота осінь" Марина Болба.

0
Спорт # Київ-Чоп # художня гімнастика # СК Золота осінь # Чарівна стрічка
Рівненські гімнастки провели масштабні тренувальні збори (ФОТО)
Не встиг завершитись змагальний сезон, як гімнастки СК «Золота осінь» вже розпочали до наступного.
0
3595
Рівненські гімнастки вперше в історії здобули командні медалі Чемпіонату України (ФОТО)
Рівненські гімнасти знову мають історичне досягнення. Вперше за вувесь час наші спортсменки завоювали медалі Чемпіонату України.
0
2066
Рівненські гімнастки перемогли на Волині
Спортсменки СК "Золота осінь" із художньої гімнастики знову з перемогами. Цього разу наші дівчата із здобутками Вікритого Чемпіонату Волині.
0
3263
Костопіль приймав Міжобласний турнір з художньої гімнастики (РЕЗУЛЬТАТИ)
Зал Костопільської ДЮСШ днями приймав перші змагання з художньої гімнастики.
0
2592
Рівненські гімнастки підкорили Словаччину
Вихідними спортсменки клубу з художньої гімнастики "Золота осінь" змагалися у Словаччині на Міжнародному турнірі.
0
2278
ФОТОФАКТ. Рівненські гімнастки їдуть у Братиславу по медалі
Вчора, 16 травня спортсменки клубу з художньої гімнастики "Золота осінь" вирушили до Словаччини на Міжнародний турнір.