0
1193
0
  • Рівненські кікбоксери завойовують золото в Амстердамі

Рівненські кікбоксери міської федерації WAKO змагаються на турнірі “YOKOSO”. Турнір приймає Амстердам, який зібрав 1200 учасників з різних країн з материків Європи, Африки та Америки.

В перший день змагань, в рингових дисциплінах К-1 золоті медалі здобули наші Петро Зозуля,, Владисла Орел, Хабіб Самедов, Божена Мельник.

Основне завдання бійців - бойова практика. Саме тому, Владислав Орел був заявлений ще в одній додатковій ваговій категорії -63,5 кг (К-1), де, діставшись до фіналу, поступився дійочому Чемпіону Європи з Ізраїлю. В підсумку, Владислав має ще додатковий досвід учасника на міжнародному рівні та срібло в розділі К-1.

Сьогодні вже йде другий день змагань, де беруть участь представники рівненської міської федерації WAKO в татамі-дисциплінах.

Відзначимо активні успіхи по розвитку суддівського корпусу міської федерації. Одразу троє суддів знаходяться в робочому процесі татамі-дисциплін.

0
Спорт # WAKO # Роман Кроль # кікбоксинг Рівне # YOKOSO
Двоє рівнян в складі збірної України виступили на Кубку Світу з кікбоксингу, що проходив в угорському Будапешті.
0
249
Рівненські кікбоксери перемогли у Житомирі
11-12 травня 2019р в Житомирі відбувся відкритий турнір з кікбоксингу WAKO “Рана на серці України”, приурочений до п'ятої річниці Ілловайської трагедії.
0
1142
Рівненщина друга на Чемпіонаті України з кікбоксингу
Збірна команда Рівненськрї області на Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів здобула 22 золоті нагороди, 13 срібних та 17 бронзових.
0
777
Рівненські кікбоксери побили суперників в Нідерландах
Рівненські спортсмени міської федерації з кікбоксингу WAKO завоювали місце на п'єдесталі в Нідерландах. Днями Амстердам приймав турнір Yokoso Dutch Open - один із найбільших в Європі.
0
802
Круте відео Чемпіонату Рівного з кікбоксингу WAKO
02-03 березня у Рівному відбувся перший Чемпіонат міста з кікбоксингу за версією WAKO.
0
512
У Рівному відбувся перший в історії Чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO (ФОТО) (РЕЗУЛЬТАТИ)
0
115
БК "Рівне" зазнав другої поразки у фінальній серії Чемпіонату України
У Кам'янському завершився другий матч фінальної серії Вищої ліги з баскетболу серед чоловіків. Фаворит змагань, місцевий СК "Прометей" знову став сильнішим за БК "Рівне".
0
41
Вараські волейболісти другі на турнірі атомників
Сьогодні завершився волейбольний турнір в залік Спартакіади підприємств атомної промисловості. В турнірі прийняли участь п’ять команд.
0
104
На Рівненщині поліція рошукала крадіїв мотоциклів та мопедів
0
111
У Рівному змагалися кращі рятувальники області (ФОТО)
24 травня на базі спортивно-тренувального комплексу 2-ї державної пожежно-рятувальної частини відбулися змагання з пожежно-прикладного спорту серед підпорядкованих підрозділів Головного управління ДСНС України у Рівненській області.
0
321
БК "Рівне" програв перший матч фінальної серії Чемпіонату України
Перший матч фінальної серії до трьох перемог Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу проти СК "Прометей" чоловіча команда БК "Рівне" не може занести собі до активу. Поразка 88:55.
0
151
Рівненські рятувальники поїхали у Польщу на "Firefighter Combat Challenge"
Сьогодні збірна команда ДСНС України у складі рятувальників Рівненського та Миколаївського гарнізонів виїхали до міста Паб'яніце Лодзинського воєводства Республіки Польща.
0
118
Рівненські спортсмени продовжують здобувати медалі міжнародних змагань з параканое
23 травня 2019 року в м. Познань (Польща) стартував Кубок Світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.