Відкритий Чемпіонат Рівного з кікбоксингу WAKO зібрав бійців 5 областей

0
188
0
  • Відкритий Чемпіонат Рівного з кікбоксингу WAKO зібрав бійців 5 областей

З 21 по 23 червня в Рівному провели Відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO, присвячений 75-й річниці бою під Гурбами. На татамі виступали спортсмени, починаючи від 7 років, тоді як стартовий вік у ринг-дисциплінах склав 11 років.

Загалом у події взяли участь майже 180 учасників з Рівненської, Одеської, Волинської, Хмельницької і Житомирської областей.

Найбільшу кількість нагород завоювала команда-господар чемпіонату – FCLC. Вихованці бійцівського клубу «Ліга чемпіонів» понад двох десятків разів піднімалися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

Клуб єдиноборств з Рівного «Праджат» фінішував на другому рядку підсумкового протоколу. На їхньому рахунку 15 золотих відзнак.

До чільної трійки команд чемпіонату також увійшли кікбоксери здолбунівського клубу за місцем проживання «Теккен». Шість перемог в активі цього СК.

Серед гостей спортивної події найкраще зуміли реалізувати свій потенціал представники клубу «КЕМПО» з Южного (Одещина). Вони забрали додому приблизно 10 медалей рівненського чемпіонату.

Загалом, зауважили організатори турніру, в рамках дводенних змагань проведено понад 120 двобоїв.

Додамо, головним суддею змагань був суддя міжнародної категорії Роман Кроль, який на останньому етапі Кубка світу 2019 в Італії був визнаний найкращим суддею турніру.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO

Фото - Роман Цупрук

0
Спорт # WAKO # клуб Ліга Чемпіонів # кікбоксинг WAKO
Вікдритий Чемпіонат Рівного з кікбоксингу WAKO зібрав майже 200 учасників (ФОТО)
Вчора, 22 червня у Рівного стартував Відкритий Чемпіонат Рівного з кікбоксингу WAKO.
0
477
В Рівному живе кращий суддя з кікбоксингу WAKO
В червні 2019 року в Італії (м.Ріміні) відбувся останній етап Кубка світу 2019 з кікбоксингу WAKO.
0
401
Рівненські бійці здобули 9 медалей у Івано-Франківську
Рівненській бійці вдало провели змагальний вікенд у Івано-Франківську. На Вікторитому Чемпіонаті міста з муей-тай бійці клубу "Ліга чемпіонів" завоювали в'язку нагород.
0
952
Рівненський кікбоксер здобув срібло Кубку Світу
Двоє рівнян в складі збірної України виступили на Кубку Світу з кікбоксингу, що проходив в угорському Будапешті.
0
365
Рівненські кікбоксери перемогли у Житомирі
11-12 травня 2019р в Житомирі відбувся відкритий турнір з кікбоксингу WAKO “Рана на серці України”, приурочений до п'ятої річниці Ілловайської трагедії.
0
1345
Рівненщина друга на Чемпіонаті України з кікбоксингу
Збірна команда Рівненськрї області на Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів здобула 22 золоті нагороди, 13 срібних та 17 бронзових.
0
317
У Рівному за кандидата від "Свободи" продовжують агітувати навіть у "день тиші"
0
906
У Рівному кандидат в нардепи продовжує агітувати в "День тиші"
0
436
У рівненського "Вереса" нова форма (ВІДЕО)
Технічним партнером народного клубу "Верес" у новому сезоні буде всесвітньовідомий бренд спортивного одягу та екіпірування - компанія Nike. Відтепер у офіційних матчах чемпіонату України з футболу та Кубку України рівняни виступатимуть у ігровій формі від
0
161
У Рівному пенсіонер мало не згорів у власній квартирі
0
174
Станіслав Гончаренко про підготовку "Кардинал-Рівне" до нового сезону
Головний тренер «Кардинала-Рівне» Станіслав Гончаренко в інтерв’ю клубній прес-службі розповів про план підготовки команди до нового сезону, новачків, а також – про причини прощання із гравцями, які залишили табір рівнян цього літа.
0
3843
На Здолбунівщині батько втопився разом з сином
0
465
Рівненський "Верес" переміг "Карпати" у контрольному матчі
Рівненський "Верес" здобув вольову перемогу над командою УПЛ - львівськими "Карпатами". Програючи по ходу матчу - 0:1, рівняни обіграли господарів поля завдяки голам Михайла Шестакова та Дмитра Ховбоші!