Рівненські плавці здобули медалі Міжнародного турніру у Ризі

0

Рівняни вибороли 9 медалей на Міжнародному турнірі з плавання у категорії «Мастерс». Змагання проходили в Ризі (Латвія) 16-17 лютого.

Зокрема, у віковій групі 35-39 років: Сергій Манько на дистанції 200м брасом виборов срібну нагороду. Олександр Лустюк на тій же дистанції здобув золото та на дистанції 200м комплексним плаванням – срібло. Олександр Максимчук у плаванні на спині на дистанції 50м виграв срібну та на 200м бронзову медалі. Наталія Боришкевич у віковій групі 40-45 років виборола три золоті (100м та 200м комплексним плаванням, 200м вільним стилем) та 1 срібну медаль на 200 м батерфляй.

Всьго у турнірі взяло участь 360 спортсменів з 13 європейських країн.

0
Спорт # Рівне плавання # Рига Латвія
З 16 по 20 травня 2019 року в Кам'янському Дніпропетровської області відбувся Чемпіонат України з плавання серед спортсменів з вадами слуху.