Рівненські шашкісти на Чемпіонаті Європи з медалями

0
325
0
  • Рівненські шашкісти на Чемпіонаті Європи з медалями

З 07 по 15 травня 2019 року у м. Фірлей (Польща) відбувся чемпіонат Європи з шашок-100 серед спортсменів з інвалідністю. У змаганнях взяли участь 72 спортсмена з 7 країн.
У змаганнях серед спортсменів з вадами зору брали участь три спортсмени з Рівненщини – майстер спорту України Леонід Іткін, Катерина Матковська та Костянтин Асєєв. Змагання проводились по швейцарській системі.
В особистих змаганнях зі швидкої гри Леонід Іткін виборов срібну нагороду, а у виді програми «класична гра» посів п’яте місце.
У складі національної збірної команди України у командних змаганнях Леонід Іткін здобув срібну нагороду.
В особистих змаганнях зі швидкої гри серед спортсменів до 23 років Костянтин Асєєв виборов бронзову нагороду, а у виді програми «класична гра» посів ІV місце.
Підготовку спортсменів до змагань здійснювали тренер Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Власик Іван Сергійович та тренер Рівненської обласної дитячо-юнацької школи інвалідів Макринський Сергій Олександрович.

Інформаційна служба рівненського центру "Інваспорт"

0
Спорт # Інваспорт Рівне # Польща # Чемпіонат Європи # шашки 100 # шашки Рівне # шашки Чемпіонат
Гравчиня національної збірної України та захисниця БК "Рівне" Влада Кіба - краща після стартовго дня Чемпіонату Європи (дивізіон В) у Скоп'є, Македонія одразу у двох категоріях!
0
204
Рівнянки в складі збірної вдало стартували на Чемпіонаті Європи
Жіноча збірна команда України з баскетболу U18 вдало стартувала на Чемпіонаті Європи у Скоп'є, Македонія. Українські дівчата без проблем розібралися зі своїми однолітками з Люксембургу - 58:41.
0
180
Рівненські легкоатлети їдуть на Чемпіонат Європи
Виконавчий комітет ФЛАУ затвержив склад збірної України, яка 11-14 липня в Євле (Швеція) візьме участь в молодіжному Чемпіонаті Європи з легкої атлетики.
0
689
Борчиня з Рівненщини стала чемпіонкою Європи
Золоту медаль Чемпіонату Європи з вільної та греко-римської боротьби серед кадетів завоювала рокитнівчанка Юлія Лесковець.
0
316
Рівняни здобули два золота у Польщі
У польському місті Бельсько - Бяла відбулись традиційні змагання з легкої атлетики "Beskidianatletic". У турнірі взяли участь близько 1000 учасників з восьми країн (Польша, Сербія, Італія, Білорусь, Литва, Чехія, Словачинна, Україна).
0
291
Рівненські спортсмени продовжують здобувати медалі міжнародних змагань з параканое
23 травня 2019 року в м. Познань (Польща) стартував Кубок Світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.
0
332
У Рівному за кандидата від "Свободи" продовжують агітувати навіть у "день тиші"
0
930
У Рівному кандидат в нардепи продовжує агітувати в "День тиші"
0
470
У рівненського "Вереса" нова форма (ВІДЕО)
Технічним партнером народного клубу "Верес" у новому сезоні буде всесвітньовідомий бренд спортивного одягу та екіпірування - компанія Nike. Відтепер у офіційних матчах чемпіонату України з футболу та Кубку України рівняни виступатимуть у ігровій формі від
0
165
У Рівному пенсіонер мало не згорів у власній квартирі
0
180
Станіслав Гончаренко про підготовку "Кардинал-Рівне" до нового сезону
Головний тренер «Кардинала-Рівне» Станіслав Гончаренко в інтерв’ю клубній прес-службі розповів про план підготовки команди до нового сезону, новачків, а також – про причини прощання із гравцями, які залишили табір рівнян цього літа.
0
3928
На Здолбунівщині батько втопився разом з сином
0
474
Рівненський "Верес" переміг "Карпати" у контрольному матчі
Рівненський "Верес" здобув вольову перемогу над командою УПЛ - львівськими "Карпатами". Програючи по ходу матчу - 0:1, рівняни обіграли господарів поля завдяки голам Михайла Шестакова та Дмитра Ховбоші!