Рівненські волейболісти з призами Чемпіонату України

0
1202
0
  • Рівненські волейболісти з призами Чемпіонату України

У Запоріжжі відбувся фінальний тур зимового Чемпіонату України серед юнаків до 17 років з пляжного волейболу.

У змаганнях брали участь 16 команд. Рівненську ОСДЮСШОР представляло 3 пари спортсменів.

У підсуску наші волейболісти посіли наступні місця

• 3 місце – Омельчук Владислав / Попов (тренер Савитюк П.М.)
  • 5 місце – Онуфрейчук Станіслав / Онуфрейчук Тимофій (тренер Тимчак С.О.)
  • 7 місце – Доронін Назарій / Новак Владислав (тренер Савитюк П.М.)

Інформаційна служба Рівненської ОСДЮСШОР

0
Спорт # Чемпіонат України # пляжний волейбол # Рівне волейбол
В селі Коропове (Харківська область) відбувся розіграш Кубка України з пляжного волейболу 2019. До вашої уваги результати вирішальних матчів.
0
300
Рівненські пауерліфтери найсильніші в Україні
4 серпня 2019 року у Дніпрі спортсмени змагались за останні чотири комплекти нагород Чемпіонату України з пара пауерліфтингу. Спортсмени Рівненського регіонального центру «Інваспорт» своїми виступами на помості встановленому на сцені Дніпровської академ
0
586
Млинів прийме Чемпіонат України із призовим фондом 20 000 гривень
З 2-го по 4-е серпня Млинів прийматиме тур Чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків. Цього разу тур 4. Матчі пройдуть на стадіоні «Колос».
0
573
Срібло і бронзу здобули рівнянки на Домашньому Чемпіонаті України
Волейболістки із Чорноморська Одеської області перемогли в першому етапі Чемпіонату України з пляжного волейболу в Рівному. У першій партії учасниці демонстрували рівну гру, а от у другій наші дівчата стали відставати. Зрештою, перемогли дівчата з Чорномо
0
408
Рівненькі легкоатлети можуть поїхати на Чемпіонат Європи
В Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Ці змагання були відбіркові до чемпіонату Європи серед молоді, який пройде 11-14 липня у місті Євле (Швеція).
0
1612
ФК “Малинськ” став бронзовим призером Чемпіонату України серед аматорів
За сумою двох поєдинків ФК “Малинськ” лише у серії одинадцятиметрових поступився чинному чемпіону Ураїни – “Вікторії” з Миколаївки.
0
343
У Рівному ДТП за участі п‘яного водія: є постраждалі
0
89
Рятувальники Рівненщини просять не хвилюватися - ситуація пожеж у екосистемах під контролем