Рівненські волейболістки стали Чемпіонками України

0

До фінального етапу Чемпіонату України з пляжного волейбоу, якій відбувся Новій Каховці пробилися 6 пар дівчат та 3 пари хлопців, які представляли Рівненщину. Про це пише РОФВ.

Турнір склався для наших спортсменів по різному.

Так пари Гусейнова / Плюхина(Рівне) та Василишина / Садовська(Квасилів) посіли 25-е місце. Пара Карпeць / Павловська зупинилася на 17-й сходинці, Стельмах / Лагоднюк у підсумку 13-і, а Семенюк / Лещук – 7.

Найкращий результат показали Кароліна Підгурська та Наталія Грищенко. Наші дівчата виграли Чемпіонат у віковій категорії U-16.

На шляху до вищої нагороди пляжниці Рівненщини здолали суперниць з Деражні, Чорноморська, Житомира, Харкова та Запоріжжя. У непростому фіналі, лише на тай-брейку дівчата здобули перемогу над парою з Деражні Іриною Чорною та Ольгою Мельник 2:1(21:18, 15:21, 15:12).

Також відбувся фінальний етап і серед хлопців. Три пари представляли нашу область , але ні парі Омельчук / Бесараб, ні братам Онуфрейчукам, ні Дороніну / Бодакві не вдалося втрутитися в суперечку за високі місця.