Рівненський "гамбіт": у ОДА "тішаться" законністю звільнення Приварського

Рівненський
0
1126
0
Рівненський "гамбіт": у ОДА "тішаться" законністю звільнення Приварського

Апеляційний суд у Житомирі не задовільнив скаргу екс-заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського. З березня 2014 по жовтень 2017 року пан Юрій був правою рукою Олексія Муляренка, проте згодом  був відсторонений, а потім звільнений. Незадоволений такими діями Юрій Приварський звернувся до суду. В січні 2018 року Рівненськийсуд ухвалив рішення на користь Рівненської ОДА щодо правомірності відсторонення. Юрій Приварський подав на апеляцію. Сьогодні суд постановив залишити скаргу без задоволення і, таким чином, підтвердив законність розпорядження від 23.10.2017 року №286-к.

Проте сам Юрій Приварський вважає це рішення не принциповим:

"Питання відсторонення мене з посади в період 23.10 по 10.11 не впливає взагалі ні на що. Воно не є для мене принциповим. Першим завданням є скасувати непотрібний запис про порушення присяги держслужбовця, а далі будем думать. Наразі я ще не вирішив яким напрямком буду рухатись далі, але точно скасувати цей запис є найважливішим," - коментує екс-заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський.

Варто зазначити, в Рівненській ОДА дуже задоволені таким рішенням суду, адже опублікували цю інформацію на своєму офіційному сайті. "Суд вкотре визнав законним розпорядження Рівненської ОДА"

"і таким чином, вкотре підтвердив законність розпорядження"

 

 

Нагадаємо, Юрій Приварський був заступником Віталія Чугуннікова, який раніше очолював Рівненську ОДА. Згодов він начебто "передав" посаду Олексію Муляренку. Та очевидно, чи то міжосібний конфлікт, чи то "верхи" розвели давніх соратників Віталія Чугуннікова та Олексія Муляренка. Відтак Юрія Приварського, що був людиною першого "замінили" Віталієм Ундіром, котрий повністю і абсолютно підкорюється Олексію Муляренку. Безумовно пан Юрій буде намагатись скасувати непотрібні записи в документах, адже причини для звільнення доволі дивні хоча і законні, проте як казав Уінстон Черчіль: «В політиці немає вічних друзів чи вічних ворогів. В Політиці є вічні інтереси».

Чи буде і як реагувати раніше впливовий політик області Віталій Чугунніков на вихвалляння перемогою у суді Рівненської ОДА - наразі невідомо. Проте, в кулуарах вже давно обговорюють конфлікт в середині партії БПП, ба навіть дуже очевидним він був при змінах в керівництві обласної ради. Хоча далі буде ще цікавіше....

Як відбувались зміни в керівництві ОДА: "Острозький гамбіт": чи змінить Ундір відстороненого Приварського на посаді першого заступника голови Рівненської ОДА

Фото 4влада

0
Політика # Олексій Муляренко # Віталій Чугунніков # Юрій Приварський
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
516
У Рівному збили двірничку, яка прибирала вулицю
0
Читати далі
162
Рівненщина готова до холодів на 95%
0
Читати далі
174
Рівне прийме Чемпіонат області з більярдного спорту
0
Читати далі
391
Представники команди «Слуга Народу» в Рівному розповіли, як розвиватимуть місто (ВІДЕО)
0
Читати далі
241
В МОЗ розширили список осіб, яким не потрібен обов’язковий тест на COVID-19
0
Читати далі
454
Автопарк рівненської «екстренки» поповнився новими автомобілями, манекенами та обладнанням (ФОТО)
0
Читати далі
1598
Фотозона на «Лебединці» вже розтрощена (ФОТО)
0
Читати далі
2158
Завтра вісім вулиць Рівного та п’ять навколишніх сіл залишаться без світла
0
Читати далі
1924
«Бо дуже хочуть в Україну»: хасиди на кордоні переодяглися в українців в заспівали гімн (ВІДЕО)
2
Читати далі