Рівненський "Кардинал" розпочав 2018 рік нічиєю [+ФОТО]

0
328
0
  • Рівненський "Кардинал" розпочав 2018 рік нічиєю [+ФОТО]

«Кардинал-Рівне» у першому офіційному матчі 2018-го року на власному майданчику не зумів обіграти одеський «Епіцентр К Авангард», довівши свою безпереможну серію у чемпіонаті футзальної Екстра-ліги до семи поєдинків поспіль.

Після шести поспіль поєдинків без перемог, в яких рівняни здобули усього два очки – матч проти одеситів розглядався господарями як чудовий шанс повернутися нарешті на переможний шлях. Втім, гості, які приїхали до Рівного у хорошому настрої після домашньої перемоги над чемпіоном України – дуже швидко довели, що три очки без бою не віддадуть.

Головний тренер рівнян Сергій Піддубний вже у дебюті гри вирішив поекпериментувати із воротарями. Миколу Дурбана замінив Юрій Свинарчук. Можливо, саме це стало однією із причин того, що практично одразу наша команда не розібралася у простій ситуації, дозволивши суперникам забити.

Після тривіального і безхитрісного розіграшу аута на правому фланзі – одесити доставили м’яча к центр воротарського майданчика господарів, де забутий чомусь усіма Євген Свиридов розстріляв незахищені ворота – 0:1.

Швидкий пропущений гол став для «Кардинала» холодним душем. Тривалий час команда не могла повірити у те, що відбувається та нарешті зібратися.

Виділявся на цьому фоні лише Михайло Волянюк, який дуже хотів реабілітуватися за невдалу гру у Житомирі. Спершу він протаранив двох опонентів і пробив у руки Дмитру Бутову. А потім перевірив реакцію голкіпера «будівельників» вже пострілом з гострого кута. Бутов відбив перед собою, але на підборі нікого з наших не виявилося.

Гості відповіли власним моментом. Олег Мірошник завдав хитрого удару з правого краю атаки. Після рикошету м’яч відскочив на знову вільного Євгена Свиридова. Той вдруге розстрілював порожній кут наших воріт, але у неймовірному стрибку команду врятував Юрій Свинарчук!

Лише після цього команда Сергія Піддубного нарешті мобілізувалася. Практично одразу удар Максима Мануйленко прийшовся в опору для сітки воріт. А ще за дві хвилини «Епіцентр К Авангард» все ж капітулював.

Спрацювала домашня заготовка. Навіс від кута майданчика ударом з льоту у «хатку» Дмитру Бутову замкнув Михайло Волянюк – 1:1.

До перерви суперники встигли лише раз обмінятися справді гострими атаками. Ніхто з наших не замкнув дальню стійку після удару-прострілу Олександра Басича. І той таки Басич на заключній секунді тайму на лінії воріт врятував команду після пострілу Руслана Остапчука.

Після відпочинку рівняни доклали максимум зусиль, аби дотиснути суперника. Втім, справжній кураж у рамці впіймав Дмитро Бутов.

Голкіпер одеситів парирував черговий удар Михайла Волянюка з льоту. Потім взяв небезпечний удар від Павла Дармовіса. А ще за хвилину – не дозволив Михайлу Волянюку стати автором красеня-м’яча ударом ножицями через себе.

Це лідера атак нашої команди завело ще більше. На 29-й хвилині матчу Михайло Волянюк упіймав влучний шанс і вклав усю злість в удар метрів з десяти. На жаль, м’яч прийняла на себе стійка воріт «Епіцентра». А Дмитро Бутов у цьому епізоді невдало приземлився і був змушений поступитися місцем на майданчику Віталію Зеленчуку.

Останній, теж партнерів по команді не підвів. У руки воротарю м’яч незмінно летів після ударів Фаренюка, Дармовіса та Волянюка. А коли Віталій Зеленчук був безсилим – одеситів знову врятував каркас. Цього разу – після пострілу Артема Фаренюка за чотири хвилини до сирени.

Втримав свої ворота «сухими» і Микола Дурбан, який ще до перерви знову повернувся у гру. Особливо непросто нашому голкіперу було наприкінці матчу. Двічі поспіль на ударній позиції опинявся Олег Мірошник. І двічі поспіль воротар зіграв надійно.

У підсумку – нічия, яка навряд задовольнила обидві команди.

Вже за тиждень, 13-го січня, «Кардинал-Рівне» та «Епіцентр К Авангард» знову зіграють у Рівному. Цього разу в матчі 1/8 Кубка України.

Прес-служба МФК «Кардинал-Рівне»

0
Спорт # футзал Рівне # Екстра ліга # Епіцентр # МФК Кардинал
"Кардинал-Рівне" підписав ще трьох новачків. У новому сезоні кольори нашого клубу захищатимуть воротар Олександр Сірицький та універсали Іван Іванюк і Віктор Кравцов.
0
95
Рівненський "Кардинал" стратує в Чемпіонаті 13 вересня
Матч першого туру чемпіонату футзальної Екстра-ліги проти "Енергії" "Кардинал-Рівне" проведе у Львові не 15-го, як було заплановано раніше, а 13-го вересня.
0
173
Рівненський "Кардинал" стартовий матч сезону проведе на виїзді
Стартовий матч чемпіонату Екстра-ліги "Кардинал-Рівне" проведе у Львові. Гра відбудеться 15-го вересня.
0
102
Рівненський "Кардинал" третій на турнірі у Львові
"Кардинал-Рівне" - бронзовий призер Lviv Open Cup-2018! У матчі за третє місце команда Станіслава Гончаренка здобула вольову перемогу над господарями майданчика - львівською "Енергією"! Рахунок зустрічі - 3:1
0
53
Рівненський "Кардинал" побореться за бронзу "Lviv Open Cup"
У заключному матчі групового етапу Lviv Open Cup "Кардинал-Рівне" переконливо переграв покровський "Титан" - 4:2.
0
116
Новий тренер рівненського "Кардиналу" про найближчі перспективи команди
Завоювавши третє місце на Міжнародному товариському турнірі на призи Заслуженого тренера України Валерія Водяна, «Кардинал-Рівне» повернувся з Одеси до Рівного.