0
181
0
  • Рівненський патрульний виборов "золото" Кубку міністра МВС з панкратіону [+ФОТО]

Золото Кубка МВС з панкратіону виборов т.в.о. командира батальйону Управління патрульної поліції в Рівному лейтенант поліції Андрій Ліснічук.

Як інформує інфослужба патрульної поліції, рівнянин став переможцем у своїй ваговій категорії. Йому довелось провести 4 поєдинки, які він закінчив достроково.

- Приємно здивований рівнем змагань, адже довелось змагатися з підготованими бійцями, серед яких був і майстер спорту міжнародного класу. Всі поєдинки я закінчив достроково. Зробив також висновки про необхідність роботи в стійці і в ударні техніці, яких бракує в моїх рідних джиу-джитсу та греплінгу. Ну і звісно - висновки по підготовці патрульних та нацполіції загалом. Третє командне місце - це простір для саморозвитку і вдосконалення, а "пахати" для цього доведеться дуже серйозно, - прокоментував Андрій Ліснічук.

Загалом у ваговій категорії було 18 спортсменів: один майстер спорту міжнародного класу, 5 - майстрів спорту, 7 - кандидатів у майстри спорту та спортсмени-розрядники.

Чемпіонат "Кубка міністра з панкратіону – 2017" відбувався вперше і тривав протягом 5-7 квітня. Всього до змагань було допущено 109 бійців, які змагалися у 8-ми вагових категоріях.

Довідково:

Панкратіон - давньогрецьке бойове мистецтво та вид спорту, уперше включеного до програми Олімпійських ігор Давньої Греції в 648 році до нашої ери. Поєднує в собі елементи боротьби і кулачного бою.

0
Спорт # патрульна поліція # панкратіон
7
У центрі Рівного утворився мегазатор
0
36
Держслужбовець з Рівненщини довів у суді недосконалість електронного декларування
Ще у жовтні цього року Березнівський районний суд визнав держслужбовицю винною у невчасному поданні електронної декларації
0
22
Центральна ялинка Рівного має бути жива!
На сайті Рівнеради мешканці міста зареєстрували відповідну петицію
0
26
В підвалі рівненської дев'ятиповерхівки у пожежі знайшли тіло (ВІДЕО)
Вчора пізно ввечері, о 22:56 до Служби порятунку Рівненщини за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу