Рівненський «Верес» поступився клубу Української Прем’єр-ліги

0

Рівненський «Верес», ведучи у рахунку, поступився клубу Української Прем’єр-ліги.

Львів – Верес – 3:1 (1:1)

Товариський матч

3 лютого 2021 року, Белек

Верес (1 тайм): Когут - Солдат, Махнєв, Гончаренко, Нємчанінов, Панасенко (Кучеров, 18), Полюлях, Тимофієнко, Пасіч, Гегедош, Сергійчук.

Верес (2 тайм): Ющишин – Солдат (Данилюк, 73), Махнєв, Гончаренко, Нємчанінов (Савошко, 73), Кучеров, Полюлях (Петько, 73), Тимофієнко (Пасіч, 73), Дахновський, Гегедош (Гайдучик, 60), Шестаков.

Головний тренер: Юрій Вірт.

Гол: Сергійчук (8, з пенальті)

На 22-й хвилині Гегедош не реалізував пенальті (воротар).

Попередження: Панасенко (4), Тимофієнко (35), Дахновський (78).

Вилучення: Панасенко (16, друге попередження).

Матч проти клубу УПЛ, «Львова», став для рівнян другим товариським поєдинком на турецькому зборі. Після перемоги у попередній зустрічі над «Каспієм» – 2:1 гру «Верес»також розпочав на позитивній ноті.

На восьмій хвилині Михайло Сергійчук реалізував пенальті, призначений за гру рукою суперника у власному штрафному майданчику – 0:1. Ще за декілька хвилин Сергійчук заробив другий одинадцятиметровий для рівнян. Бити цього разу визвався Робі Гегедош і програв свою дуель голкіперу «Львова».

Ближче до перерви вже номінальні господарі заволоділи ініціативою. І серія кутових біля воріт Богдана Когута завершилася голом – 1:1.

А після перерви «Львів» двічі впіймав команду Юрія Вірта на швидких контратаках. «Верес» також мав свої моменти, але цього разу забити більше одного м’яча червоно-чорні не зуміли.

Вже 5-го лютого, Верес поміряється силами із іншим представником УПЛ – «Минаєм».