25 липня ввечері до пожежно-рятувальної служби надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в смт. Володимирець
Північ Рівненщини учора постраждала від негоди
Люкшин Юлія
0
599
Президент України підписав закон, який передбачає незастосування штрафних санкцій до платників через кібератаку
За несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних через несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерних мереж платників податків штрафні санкції не застосовуватимуться
Люкшин Юлія
0
496
Чистопородних корів розводитиме ще одне господарство Рівненщини
Господарство на Млинівщині невдовзі отримає статус племінного репродуктора.
Люкшин Юлія
0
1156
Поліція знайшла заборонені речі у рівнян, що сховалися за машиною
Сьогодні вночі, патрулюючи на вулиці Богоявленській, біля під’їзду одного з будинків охоронці порядку помітили двох невідомих осіб, які сховалися за припаркований автомобіль.
Люкшин Юлія
0
549
137
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
76
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.