Пошук

Рівненський "Верес" здобув нічию у Вінниці (ФОТО)
Рівненський "Верес" у Вінниці здобув перший турнірний пункт у чемпіонаті Другої ліги, але продовжив свою безпереможну серію.
Рівненські спортсмени здобули 9 медалей Чемпіонату України з кульової стрільби
У Львові та Києві відбулись змагання відкритого літнього Чемпіонату України зі стрільби кульової.
0
496
Рівненський лікар-"атовець": Ми не стали гіршими. Ми стали байдужішими. І це страшніше всього
0
1194
Сьогодні рівненський "Верес" зіграє у Вінниці
Сьогодні, у неділю, 5-го серпня, "Верес" у Вінниці зіграє проти "Ниви". Початок гри о 17:00.
0
616
Чому у Рівному на дитячому майданчику можна підчепити небезпечну хворобу Лайма
0
1961
13
Рівненський "Верес" переконливо обіграв "Буковину"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
64
“Кардинал-Рівне” відкрив сезон перемогою
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.
0
336
Поблизу Бармаків горить сміттєзвалище (ФОТО)
0
183
В центрі Рівного кросфітили діти
В рамках святкування тижня фізичної культури та спорту з ініціативи Міністерство молоді та спорту України у Рівному відбулись змагання з кросфіту серед дітей.
0
85
У селі на Дубенщині оголосили карантин через скажену лисицю
0
98
У Рівному автомобіль збив пенсіонерку (ФОТО)
0
114
У Рівному стартує Чемпіонат області з боулінгу
Чемпіонат Рівненщини зі спортивного боулінгу відбуватиметься під егідою ВФСБУ (Всеукраїнська Федерація спортивного Боулінгу України) (чоловічий та жіночій залік + пари).