Пошук

Рівненський "Кардинал" припинив боротьбу за Кубок України
Пропустивши у свої ворота п’ять м’ячів у повторному поєдинку 1/8 фіналу у столиці, “Кардинал-Рівне” припинив боротьбу за Кубок України.
Віктор Самчук
0
348
Рівненський "Верес" підписав трьох новачків
Рівненський «Верес» підписав трьох новачків. Гравцями команди Народного Клубу сьогодні офіційно стали Андрій Гурський, Станіслав Чучман та Михайло Шестаков. Усі троє приєдналися до «червоно-чорних» на правах вільних агентів. Контракти новачків розраховані
0
728
На Рівненщині злочинець побив знайомого за телефон
0
292
Рівняни стали професійними чемпіонами зі змішаних єдиноборств (ФОТО)
Вчора, 2 лютого в Рівному відбувся професійний турнір зі змішаних єдиноборств RFP 68.
0
2900
Молодіжка БК “Рівне-ОСДЮСШОР” здобула першу домашню перемогу в історії
Молодіжна чоловіча команда БК “Рівне-ОСДЮСШОР”, яка в цьому році дебютувала у Першій лізі Чемпіонату України, здобула першу домашню перемогу в сезоні та у своїй новітній історії. Співавтором цього визначного результату для клубу став дуже непростий суперн
0
325
Футбольний клуб з Рівненщини отримає 11 тисяч євро
Футбольний клуб «Єврошпон-Смига» визнано одним із переможців конкурсу проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів».